890 (490) 2009-02-20 - 2009-02-26

Ferie na sportowo - podsumowanie i zaproszenie

Blisko pół tysiąca dzieci, spędzających ferie w mieście, uczestniczyło w zajęciach sportowo - rekreacyjnych przygotowanych i zorganizowanych przez Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Impreza odbywała się od poniedziałku do piątku, przez dwa tygodnie od 2 do 13 lutego i stanowiła doskonałe połączenie zabawy, konkursów i rekreacji z zajęciami typowo treningowymi co pozwoliło dzieciom w znaczny sposób podnieść swoje umiejętności sportowe w takich dyscyplinach jak piłka nożna, unihokej, koszykówka, tenis stołowy czy gry w tak zwane „Piłkarzyki".
Każdego dnia kadra instruktorska dbała, aby zajęcia były prowadzone w sposób urozmaicony tak aby każde dziecko mogło odnaleźć w nich coś dla siebie.
Galerię zdjęć dokumentującą wspólną zabawę podczas ferii można obejrzeć na stronie internetowej GOSiR - u (www.gosirgdynia.pl).
Jednocześnie GOSiR zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa w „Biegu Urodzinowym" który w tym roku odbędzie się 22 lutego (szczegółowe informacje na stronie internetowej www.gosirgdynia.pl).
Dziękujemy za współpracę Centrum Tańca Szczepan i Centrum Obsługi Biur Projektowych Geomawit.
Patronat medialny nad imprezą sprawowali: Polska Dziennik Bałtycki The Times, Radio Eska, portal internetowy www.naszemiasto.pl oraz Multimedia Polska.