893 (493) 2009-03-13 - 2009-03-19

Podziękowania

Pracownicy Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni serdecznie dziękują Kazimierzowi Piotrowskiemu - kierownikowi kwiaciarni „Casablanka" za pomoc w zorganizowaniu spotkania autorskiego dla dzieci z Anną Czerwińską-Rydel.
***
Kapłani i młodzież z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego w Gdyni - Redłowie pragną z serca podziękować za okazaną pomoc finansową w organizacji wypoczynku dla młodzieży w Białce Tatrzańskiej. Szczególnie wdzięczni jesteśmy: Grupie LOTOS S.A., firmie produkcyjno - handlowej „Maja", Sp. z o.o. Wuprohyd. Dzięki państwa hojności młodzież miała możliwość przeżycia wielu przygód i niezapomnianych chwil podczas tegorocznych ferii zimowych.
***
Gdyńska Rejonowa Rada Honorowych Dawców Krwi serdecznie dziekuje dyrekcji, nauczycielom a szczególnie uczniom VI Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Kopernika w Gdyni za stworzenie bardzo dobrej atmosfery w czasie akcji ambulansowego poboru krwi w dniu 5 marca br. w wyniku czego bank krwi znów wzbogacił się o następne ponad 21 litrów krwi. Warto podkreślić, że wśród oddających ten bezcenny lek 95% dawców po raz pierwszy oddało krew w tym zdecydowana większość to dziewczęta.
***
Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni serdecznie dziękuje za wieloletnie zainteresowanie i wspieranie VIII Konkursu Piosenki Morskiej „Śpiewajmy Morzu" partnerowi konkursu PZU S.A. Inspektorat w Gdyni oraz sponsorom: Zarządowi Morskiego Portu Gdynia S.A., firmie PANORAMA DEVELOPMENT Sp. z o.o., MOSIR w Rumi, Akwarium Gdyńskiemu i firmie Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o.