906 (506) 2009-06-12 - 2009-06-18

Spotkanie dzieci z Katarzyną Cichopek w ramach projektu YOUTH

1 czerwca 2009 r. grupa uczniów, ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Gdyni wzięła udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy, która była ostatnim elementem głównej nagrody w konkursie „Ekologiczne podróżowanie. Jakość życia w mieście zależy od Ciebie" organizowanym przez Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni, w ramach projektu YOUTH (Youngsters Overhaul today's Urban Transport Habits).
Uczestnicy programu udali się do stolicy na zaproszenie Marcina Hakiela, który był patronem projektu.
Niestety obowiązki zawodowe nie pozwoliły panu Marcinowi osobiście spotkać się z młodzieżą, ale w zastępstwie honory gospodarza i przewodnika pełniła jego małżonka, doskonale wszystkim znana Katarzyna Cichopek-Hakiel.
Spotkanie składało się z trzech części. Pierwszą z nich była wspólna rozmowa z panią Kasią. Jak można się domyślać tematyka poruszana w dyskusji znacznie wykraczała poza problemy poruszane w ramach projektu. Po spotkaniu przyszedł czas na autografy i sesję zdjęciową.
Ostatnim, ale bardzo wyczekiwanym punktem wycieczki była wizyta w „Akademii Tańca" Marcina Hakiela wraz z pokazową lekcją hip-hopu prowadzoną przez mistrzynię polski w tej kategorii tańca z roku 2008 Marikę Uszyńską.

ikona