908 (508) 2009-06-26 - 2009-07-01

W „Uchu” gra muzyka...

28 czerwca 2009 Sax Club w Gdyni, ul. Św. Piotra 2 o godz. 20.00 zaprasza na koncert Gaba Kulka - nie tylko śpiewa, gra na klawiszach, pisze piosenki, ale jeszcze przebiera się (ostatnimi czasy czasy nosiła różowe, królicze uszy) i daje się fotografować. Pochodzi z Warszawy, ale obecnie jeździ po Polsce i gra muzykę, którą sama nazywa progresywnym popem, a której niespotykane, świeże brzmienie podbija serca słuchaczy.
W maju tego roku ukazała się trzecia płyta Gaby: „Hat, Rabbit" - powód dla którego nosiła królicze uszy i zagra w Uchu.
Ceny biletów: 25/30 zł
***
Klub Muzyczny Ucho, ul. św. Piotra 2 Gdynia zaprasza 30 czerwca 2009 o godz. 18.00 na koncert zespołu Sepultura.
Bardzo zróżnicowana muzyka zespołu sprawia, że niemal każdy z wielbicieli mocnych brzmień znajdzie w ich twórczości coś dla siebie. W ciągu całej kariery obracali się w tak zróżnicowanych klimatach jak death metal, thrash, hardcore a nawet folk metal czy sludge.
W Uchu Sepultura zaprezentuje zarówno utwory ze swojej najnowszej płyty jak i stare kultowe kawałki.
Bilety 85/95 zł
***
1 lipca 2009 r. o godz. 18.00 odbędzie się finał drugiej edycji Uchodromu. Podczas eliminacji jury (Przemysław Gulda, Tomasz Rozwadowski, Jacek Staniszewski, Piotr Wojciechowski, Andrzej „Zmora" Rdułtowski, Karol Hebanowski, oraz Jarek Kowal) nominowało 5 zespołów, które 1. lipca będą walczyć o nagranie minialbumu w profesjonalnym studiu.
Finalistami Uchodromu zostali: Mananasoko, Silly Boyz in the Streetz, Psychollywood, Her Parasoul, Marla Cinger.
Finał Uchodromu uświetni występ gdyńskiej Apteki!
Szczegóły: www.ucho.com.pl