Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
909 (509) 2009-07-02 - 2009-07-09

Wirusy z Gdyni... zdobywają nagrody!

Film reklamowy gdyńskiej firmy Studio Panika zdobył główną nagrodę VirNick Pro Platinum na Festiwalu Filmów Wirusowych VirNick 2009, który zakończył się 21 czerwca w Krakowie.
Jury, pod przewodnictwem Tomasza Raczka, uznało „Psy Paniczne" za najlepszy polski film wirusowy w kategorii twórców profesjonalnych.„Wirusy" to inaczej filmy i reklamy wirusowe, czyli filmy, które osiągają rekordową popularność na serwisach internetowych typu YouTube.
W Festiwalu konkurowało ze sobą 59 filmów, które startowały w kategorii twórców amatorskich oraz profesjonalnych.
„Psy Paniczne" nie przypominają klasycznej reklamy, to raczej krótka fabuła o zaskakującym, krwawym finale. W filmie słychać dźwięk łamanych kości a także łamanych kanonów lukrowanej, reklamowej rzeczywistości.
Wirus Studia Panika to historia opowiedziana bez ani jednego słowa, bazująca na czarnym humorze - wyznacznik stylu reklamowego agencji.
Premiera „Psów Panicznych" miała miejsce podczas 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie film spotkał się z pozytywnym odzewem także w środowisku filmowym.
Gdyńskie Studio Panika to młoda firma zajmująca się kompleksową produkcją filmów reklamowych, promocyjnych i fabularnych. Firma zajmuje się ponadto pomocą w przygotowaniu i realizacji produkcji filmowych.

ikona