913 (513) 2009-07-31 - 2009-08-13

DOKI - gdyński inkubator aktywności zaprasza

Festiwal Rytmu i Ognia oraz Scena Koncertowa Ucho - do współorganizacji i uczestnictwa w tych imprezach zapraszamy młodych i aktywnych mieszkańców Gdyni. W ramach powyższych przedsięwzięć młodzi gdynianie po raz kolejny będą mogli wykazać się inicjatywą, kreatywnością oraz zaangażowaniem. Organizatorzy przygotowali dla wolontariuszy ciekawe zadania, między innymi: koordynacja poszczególnych elementów programu, pomoc w organizacji mediów na terenie festiwalu, obsługa gości zagranicznych, przygotowywanie newslettera oraz wydawanie akredytacji dla dziennikarzy. Uczestnictwo w wyżej wymienionych wydarzeniach to także interesujące szkolenia i warsztaty.

Uczestnictwo w tych wydarzeniach umożliwia uruchomiony w połowie czerwca program DOKI - GDYŃSKI INKUBATOR AKTYWNOŚCI, który od początku cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży. Wolontariusze mieli już okazję zaangażować się w organizację takich przedsięwzięć jak: Noc Świętojańska, The Tall Ships’ Races oraz Heineken Opener Festival.

Projekt DOKI jest szansą zdobycia nowych umiejętności oraz nauczenia się wielu interesujących i pożytecznych rzeczy.

Zapraszamy każdego, kto: szuka ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu, jest osobą ambitną i kreatywną, ma głowę pełną pomysłów i chce je realizować, chce działać i pomagać innym. W Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych odbędzie się kolejny cykl szkoleń, połączonych z warsztatami, poświęconych: zagadnieniom związanym z rozwojem umiejętności interpersonalnych oraz Public Relations.

Wszystkie osoby zainteresowane projektem proszone są o przesłanie pocztą elektroniczną na adres doki@gdynia.pl lub złożenie bezpośrednio w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych czytelnie wypełnionej ankiety DOKI.

Więcej informacji o projekcie oraz ankieta znajduja się na stronie www.doki.gdynia.pl

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia DOKI - GDYŃSKIEGO INKUBATORA AKTYWNOŚCI.