913 (513) 2009-07-31 - 2009-08-13

III Zlot Fanów „M jak Miłość”

22 sierpnia Trójmiasto opanują wielbiciele „M jak Miłość”! Na III Ogólnopolskim Zlocie Fanów - przed Teatrem Muzycznym w Gdyni - może pojawić się nawet kilkanaście tysięcy widzów serialu.

Wszystkich nad morze przyciągną Gwiazdy. Udział w imprezie zapowiedziało aż kilkunastu aktorów. Przede wszystkim, do Gdyni przyjedzie artystka o nieprzemijającej urodzie: Teresa Lipowska. A towarzyszyć jej będą koleżanki równie piękne i utalentowane: Małgorzata Kożuchowska, Dominika Ostałowska, Bożena Stachura, Karolina Nowakowska, Laura Samojłowicz i Anna Gzyra. Ale męskiego seksapilu też nie zabraknie! Na Zlocie zobaczymy braci Marcina i Rafała Mroczków. A także Kacpra Kuszewskiego, Andrzeja Młynarczyka, Roberta Moskwę, Jacka Lenartowicza i Krystiana Wieczorka. Spotkania z Gwiazdami potrwają cały dzień (start imprezy godzina 12.00). W programie: tysiące autografów, miliony pamiątkowych fotek i konkursy - a w nich do zdobycia unikatowe, serialowe gadżety i inne wyjątkowe nagrody!

Fani, którzy chcą wziąć udział w imprezie, od 3 sierpnia będą mogli rejestrować się na stronie www.m-jak-milosc.pl, gdzie znajdą również szczegółowe informacje na temat Zlotu.

Kontakt w sprawie darmowego serwisu zdjęciowego: iwona.niezgoda@film-tv.pl