913 (513) 2009-07-31 - 2009-08-13

Targi wiatr i woda z atrakcjami...

IV Targi Wiatr i Woda (plakat)W dniach 6 - 9 sierpnia 2009 roku w gdyńskiej Marinie odbywać się będą Letnie Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA – na wodzie oraz Festiwal Żeglarski. To już czwarta edycja tej żeglarskiej imprezy.

Podczas tegorocznych Targów WIATR i WODA na wodzie w gdyńskiej Marinie prezentowane będą jachty i łodzie z polskich i zagranicznych stoczni. W hali namiotowej, ustawionej na nabrzeżu Mariny, swoje produkty prezentować będą firmy oferujące osprzęt żeglarski, motorowodny, sprzęt do nurkowania, windsurfingu, kitesurfingu, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną, sportową i rekreacyjną.

Swój udział w targach zapowiedzieli też organizatorzy czarterów, regat, wyjazdów szkoleniowych i turystycznych oraz media branżowe.

Tradycyjnie Targom towarzyszyć będzie wiele atrakcji oraz imprez związanych z żeglarstwem i sportami wodnymi. Ze szczegółami mogą Państwo zapoznać się na str. 3 „Ratusza”, gdzie zamieszczamy program tej imprezy.

Patronat honorowy nad Targami WIATR i WODA na wodzie sprawuje Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Partnerem targów jest miesięcznik „Żagle”, organizatorem wykonawczym – spółka Murator EXPO, współorganizatorem - Miasto Gdynia.

Bilety w cenie 8 zł do nabycia w kasach na miejscu. Dzieci do lat 13 bezpłatnie.