Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji) Uwaga! Na estakadzie Kwiatkowskiego, w kierunku obwodnicy, na wysokości ulicy Morskiej, miała miejsce awaria dylatacji jezdni. Obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. (Więcej informacji)
950 (550) 2010-04-30 - 2010-05-06

Festyny rodzinne

Rada dzielnicy Mały Kack oraz Rada dzielnicy Witomino zapraszają mieszkańców obu dzielnic na rodzinny piknik „Przygoda z orientacją", który odbędzie się w niedzielę 9 maja 2010 roku, w godz. 11.00 - 17.00, na terenie kompleksu sportowo - wypoczynkowego przy ul. Wieluńskiej w Małym Kacku.
W programie nauka strzelania z broni typu wiatrówka pod okiem profesjonalnego instruktora, mecze i nauka gry w unihokeja, zabawy dla najmłodszych na placu zabaw oraz bieg na orientację. Aby wziąć udział w biegu na orientację: czekamy na zespoły 2 - 3 osobowe, rodzinne, w skład którego wchodzi co najmniej 1 osoba dorosła. Startuje cały zespół i kończy bieg ostatni zawodnik z danej drużyny. Przewidziano 3 trasy dostosowane do następujących kategorii wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i OPEN.
Zgłoszenia zawodników można dokonać do dnia 6 maja 2010 r. pod numerem telefonu: 501 161 946 lub mailem: terka62@wp.pl lub w dniu zawodów do godz. 13.00.

***

Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Gdyni zapraszają na Festyn Rodzinny pod hasłem „Gdzie jest człowiek, tam jest i sztuka". Odbędzie się on 8 maja 2010 r. od godz. 10.00 do godz. 13.00. Pragniemy zaprezentować osiągnięcia naszych uczniów w różnych dziedzinach sztuki i własnej twórczości. Każdy z nas jest twórcą, a niektórzy poprzez talent i pracę mogą oddziaływać na innych - wzruszać, zachwycać, bawić. Umiejętności artystyczne będzie można podziwiać, oglądając wystawy, pokazy i przygotowany program artystyczny. Laureaci wcześniej przeprowadzonych konkursów otrzymają dyplomy i wyróżnienia.
W czasie trwania festynu będzie także możliwość oddania krwi w specjalnie na tę okazję przygotowanym krwiobusie. Serdecznie zachęcamy mieszkańców Gdyni do włączenia się w tę akcję.