Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
951 (551) 2010-05-07 - 2010-05-13

W klubie „Riwiera”

10 maja Klub Marynarki Wojennej i Centrum Kultury zapraszają wszystkich miłośników turystyki na kolejne spotkanie Klubu Krajoznawcy - Podróżnika. Podczas spotkania Marek Romanowski - prezes Klubu Turystyki Pieszej „Marwojek" z Oddziału PTTK Marynarki Wojennej, przedstawi prezentacje multimedialną pt. „Pomniki przyrody na Kaszubach". Impreza rozpocznie się o godz. 16.45 w sali 213 Klubu /ul. Zawiszy Czarnego1/. Wstęp wolny.
Spotkanie w Klubie Krajoznawcy -Podróżnika będzie okazją do zapoznania się z historią pracy i życia Alexandra von Humboldta - niemieckiego przyrodnika, autora pojęcia „pomnik przyrody", usłyszymy również legendą o stworzeniu Kaszub i obejrzymy pomniki przyrody ożywionej i nieożywionej istniejące na ziemi kaszubskiej.
***
11 maja Klub Marynarki Wojennej „Riwiera" i Centrum Kultury w Gdyni zapraszają na XIII Spotkanie ze Sztuką. Na kolejnym spotkaniu pt. „Fowizm - uwolnienie koloru", artysta Władysław Pitala opowie o francuskim malarstwie z początku XX w. Jak zwykle można liczyć na bogaty zestaw ilustracji. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.30 w sali 213 Klubu /ul. Zawiszy Czarnego 1 w Gdyni/. Wstęp wolny.
***
12 maja Klub Filmowy „Riwiera" zaprasza na pokaz filmu „Miasto z morza" . Projekcja odbędzie się o godz. 17.00 w sali 213 Klubu MW „Riwiera" /ul. Zawiszy Czarnego 1/ . Wstęp wolny.  

ikona