955 (555) 2010-06-04 - 2010-06-10

Konkurs...

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Bandery Polskiej w Gdyni, ul. Śmidowicza 49 oraz Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości organizują Otwarty Konkurs Fryzjerstwa Artystycznego. Patronat honorowy objęła wiceprezydent Gdyni Ewa Łowkiel.
Dnia 13 czerwca w Domu Rzemiosła w Gdyni, ul. 10 Lutego 33 o godzinie 10-tej rozpocznie się rywalizacja uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer w następujących konkurencjach: „Rock and Roll" oraz „Fryzura sławnych gwiazd filmowych". Zgłoszenia przyjmowane są w Cechu do 4 czerwca 2010r. Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności i przedsiębiorczości wśród uczniów zasadniczych szkół zawodowych, którzy naukę zawodu realizują w zakładach rzemieślniczych. Zapraszamy wszystkich chętnych do licznego udziału. Kibiców - szczególnie uczniów kończących naukę w gimnazjum, którzy chcą zdobyć kwalifikacje w zawodzie „fryzjer" - zachęcamy do podziwiania umiejętności młodych talentów.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronach internetowych szkoły i Cechu: www.bandera.neostrada.pl oraz www.cech-gdynia.pl

ikona