957 (557) 2010-06-18 - 2010-06-24

Płatne praktyki dla najlepszych

Kierunek na karierę obierają uczestnicy warsztatów, które nauczą jak dobrze zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Trójmiejska akcja pomoże niepełnosprawnym i pełnosprawnym poszukującym ciekawego zajęcia w zdobyciu wymarzonej pracy. Najlepsi mogą liczyć na płatne praktyki w firmie z branży IT na Pomorzu.
Spotkania ze specjalistami od autoprezentacji i rekrutacji są świetną okazją do zdobycia nowych umiejętności i przećwiczenia już posiadanych. Warsztaty „Kierunek: kariera" organizuje Centrum Integracja Gdynia i sopocka firma Blue Media S.A. Organizatorzy zachęceni powodzeniem pilotażowej tury zakończonej w kwietniu, czekają na zgłoszenia osób chcących wziąć udział w drugiej edycji warsztatów. Wystarczy do 21 czerwca wysłać CV i list motywacyjny w odpowiedzi na ofertę „praktyka w dziale obsługi klienta" na adres gdynia@integracja.org. Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie do 25 czerwca. Szczegółowych informacji pod numerem 58 660 28 38 udziela doradca zawodowy Centrum Integracja Gdynia - Martyna Lemańczyk.
Warsztaty przewidziano dla 5 osób niepełnosprawnych i tyluż pełnosprawnych. Uczestnicy będą mieli okazję poznać sztukę autoprezentacji i przećwiczyć rozmowy kwalifikacyjne ze specjalistami od rekrutacji. Wszyscy otrzymają certyfikat udziału, a osoba najlepiej oceniona przez prowadzących zostanie zaproszona na dwutygodniowe płatne praktyki do działu obsługi klienta w firmie Blue Media. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 czerwca, a dwa pozostałe w lipcu.