962 (562) 2010-07-23 - 2010-08-05

Targi Wiatr i Woda z atrakcjami

W dniach 5-8 sierpnia 2010 roku w gdyńskiej Marinie odbędą się Targi Sportów Wodnych WIATR i WODA. To już piąta edycja tej żeglarskiej imprezy.
Zaprezentowane zostaną jachty i łodzie z polskich i zagranicznych stoczni jachtowych. W hali namiotowej, ustawionej na nabrzeżu, firmy pokażą osprzęt żeglarski, motorowodny, sprzęt do nurkowania, kajakarstwa, windsurfingu, asekuracyjny i ratunkowy, odzież turystyczną, sportową i rekreacyjną. Na targach nie zabraknie też organizatorów czarterów, regat, wyjazdów szkoleniowych i turystycznych oraz przedstawicieli mediów branżowych.
Tradycyjnie targom towarzyszyć będzie wiele atrakcji oraz imprez związanych z żeglarstwem i sportami wodnymi m.in. koncerty muzyki szantowej, regaty, pokazy ratownictwa na wodzie, kajakarstwa morskiego i nurkowania, prezentacje sportów wodnych oraz lubiane przez publiczność konkursy, gry i zabawy o tematyce żeglarskiej dla całej rodziny. Wieczornym wydarzeniem będzie Jubileuszowy 25. Bałtycki Festiwal Piosenki Morskiej na plaży Śródmieście.
W tym roku po raz pierwszy zostanie również wręczona nagroda Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka, przyznawana w dwóch kategoriach: za najładniejszy jacht żaglowy oraz najładniejszy jacht motorowy prezentowany podczas Targów WIATR i WODA w Gdyni.
Bilety w cenie 6 zł do nabycia w kasach na miejscu. Dzieci do lat 13 bezpłatnie.
Program na stronie: www.wiatriwoda.pl

Logo Targów Wiatr i Woda