Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
968 (568) 2010-09-10 - 2010-09-16

Gdyński Navigator - Modernizacją Roku 2009

Gdyńska inwestycja pod nazwą Navigator przy ul. Hallera 19 zdobyła tytuł Modernizacji Roku 2009 w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Uroczystość wręczania nagród odbyła się 26 sierpnia 2010 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Zwycięską statuetkę odebrał Andrzej Boczek.
Ogólnopolski Konkurs Modernizacja Roku organizowany jest od 1999 roku. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych w 13 kategoriach ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. W konkursie nie mogą brać udziału nowo wybudowane obiekty. Jednocześnie ideą, która mu przyświeca, jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.