Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
969 (569) 2010-09-17 - 2010-09-23

Festyn dla całej rodziny

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprasza 18 września 2010 r. w godz. 14.00-18.00 do Parku Rady Europy przy Teatrze Muzycznym w Gdyni na Festyn Rodzinny „Mama, Tata i ja".
Podczas festynu nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych - wielkie dmuchane zabawki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe oraz mnóstwo gier i konkursów. Dodatkowo wspólne czytanie bajek, malowanie, zawody taneczne, wyścigi w workach, przeciąganie liny i wiele innych.
Festyn „Mama, tata i ja" to nie tylko sama zabawa, ale również okazja do wsparcia najbardziej potrzebujących dzieci w ramach akcji „Wesoły plecak!" - w trakcie festynu będzie trwała zbiórka nowych przyborów szkolnych dla najmłodszych uczniów. Nie warto tego dnia spędzić na zakupach czy w domu przed telewizorem. Zachęcamy do rodzinnej zabawy oraz uczestniczenia w tej akcji charytatywnej. Wychodząc z domu nie zapomnijmy o zabraniu ze sobą lub kupieniu po drodze przyborów szkolnych np. zeszytu, piórnika lub kompletu flamastrów!