973 (573) 2010-10-15 - 2010-10-21

Święto Edukacji Narodowej

W Święto Edukacji Narodowej
Nauczycielom, Dyrektorom i Wszystkim Pracownikom Gdyńskiej Oświaty
dziękujemy za odwagę mądrości, cierpliwość, wrażliwość i podejmowanie wyzwań, stawianych przez czas.
Gratulujemy wszystkich edukacyjnych sukcesów, z których Gdynia może być dumna
i życzymy inspirujących marzeń, szlachetnych pomysłów i radości, jaką daje kształtowanie umysłów i dusz wychowanków.

Prezydent Miasta Gdyni   Wiceprezydent Gdyni
Wojciech Szczurek   Ewa Łowkiel



Lista odznaczonych i nagrodzonych z okazji dnia Edukacji Narodowej 2010 r.

Medale Komisji Edukacji Narodowej:
1. Krytyna Ciesielska - ZS 10;
2. Iwona Demkowska - ZST;
3. Ewa Gałecka - Szk. Muz. I i II st.;
4. Elżbieta Gibała - OE UM Gdyni;
5. Bożena Gorajek - SP 33;
6. Regina Hetak - SP 23;
7. Barbara Jagodzińska - SOSW 2;
8. Hanna Jasińska - SP18;
9. Krystyna Kamińska - ZWE nr 1;
10. Iwona Kitowska - P-le 14;
11. Ewa Kondracka - PPP 2;
12. Eugeniusz Korek - MDK;
13. Grażyna Kozak - Pawlak - IX LO;
14. Paweł Kriesel - ZSSO;
15. Jolanta Majda - VI LO;
16. Gizela Majka - SP 33;
17. Joanna Pawlenko - P - le 7;
18. Joanna Pęgowska - ZSSO;
19. Irena Piotrowska - ZWE nr 1;
20. Ewa Podedworna-Górecka - SP 34;
21. Barbara Szudrowicz - ZSZ nr 1;
22. Barbara Szymczak - SP 40;
23. Renata Tomaszewska - SOSW 2;
24. Katarzyna Tworkowska-Towgin - KM CKU;
25. Grażyna Wróbel - ZSS 17;

Nagrody Ministra Edukacji Narodowej:
1. Alina Mroczkowska - IX LO;
2. Irena Sawicka - ZSH-G;
3. Elżbieta Mazurek - GODN;

Nagrody Pomorskiego Kuratora Oświaty;
1. Aleksandra Blałtęberg - GIM. 4;
2. Beata Dąbrowska - ZS14;
3. Halina Grzegorczyk - SP 33;
4. Eugeniusz Korek - MDK;
5. Barbara Lubrycht - P- le 35 „Pod Żaglami";
6. Bogumiła Masiarz - SP 28;
7. Bożena Mędrzycka - ZSZ nr 1;
8. Anna Piwowska - SP 18;
9. Renata Reszelewska - SP 17;
10 Aleksandra Rosicka - ZSA-E;
11. Małgorzata Smolak - VI LO;
12. Ewa Szwed - SP 29;
13. Katarzyna Śliwińska - Kudela - ZSO 5;
14. Ewa Werner - SP 35;

Nagrody Prezydenta Miasta Gdyni:
1. Alicja Adamczyk - V LO;
2. Aleksiak Małgorzata - P - le 43 „Jantarek";
3. Alicja Banaszak Teresa - V LO;
4. Andrzej Barczak - SP 18;
5. Grażyna Bojankowska - Zając - ZS 14;
6. Małgorzata Brochocka - ZS 7;
7. Krystyna Cieślakowska - GIM 2;
8. Elżbieta Czaplińska - Kania - ZS 12;
9. Małgorzata Czyż - ZS 10;
10. Iwona Demkowska - ZS Tech.;
11. Danuta Derheld - SP 16;
12. Ewa Domrazek - ZSH-G;
13. Barbara Dysarz - SP 20;
14. Krystyna Dziuba - P - le 30;
15. Marzena Gross - VI LO;
16. Joanna Helta - ZSO 2;
17. Jolanta Kasperek-Sut - ZSO 6;
18. Krystyna Kędzierska - SP 6;
19. Donata Knitter - SP 13;
20. Aldona Kornacka - SOSW 2;
21. Anna Kosecka - PPP 2;
22. Mariola Kosmecka - SP 37;
23. Dorota Kotwicka - ZSCHiE;
24. Stanisław Kudławiec - SP 40;
25. Małgorzata Kukuła - SP 18;
26. Iwona Łotkowska - SP 28;
27. Halina Majer - GIM 4;
28. Maria Małkowska - ZSA-E;
29. Wioletta Marczyńska - P- le 46 „Jaś i Małgosia";
30. Grażyna Niewęgłowska - P- le 11 „Pod Kasztanami";
31. Izabela Niezgoda - V LO;
32. Małgorzata Nowicka - ZSO 5;
33. Magdalena Okuniewska - Wieśniak - ZS 15;
34. Arkadiusz Ordyniec - IX LO;
35. Joanna Pęgowska - ZSSO;
36. Anna Piaskowska - PPP 3;
37. Ewa Piątek - ZSO NR 5;
38. Alicja Piepka - P - le 52;
39. Danuta Piotrowicz - ZSO 4;
40. Ewa Podedworna - Górecka SP 34;
41. Beata Ratowska - P - le 5;
42. Brygida Remisiewicz - ZS 15;
43. Małgorzata Remplewicz - Ciborowska - I ALO;
44. Wiesława Sośnierz - P - le 48;
45. Zofia Szczodrak - TT;
46. Małgorzata Szumska - P - le 8 „Pluszowy Misiaczek";
47. Anna Szydłowska - IV LO;
48. Ewa Śliwińska - VI LO;
49. Izabela Wachowicz - ZSE;
50. Krystyna Waszkiel - GIM 1;
51. Sławomir Wiśniewski - ZS 6;
52. Dorota Witecka - SP 35;
53. Anna Wojtek-Tarasiewicz - ZSO 6;
54. Justyna Wójcik - SP 39;
55. Grażyna Wróbel - ZSS 17;
56. Kazimiera Zaremba - SP 23;
57. Elżbieta Zaręba - ZSO 2;
58. Anna Ziemann - MDK;
59. Joanna Żelazna - ZS 14.