974 (574) 2010-10-22 - 2010-10-28

Gdyńska Akademia Walki z Rakiem pod żaglami

Fundacja „Gdyński Most Nadziei", realizująca ogólnopolski program Akademia Walki z Rakiem, przy współpracy z Fundacją „Szkwał", organizuje dla swoich podopiecznych, opiekunów, rodzin i bliskich osób chorych, rejsy po Zatoce Gdańskiej.

Realizowanie marzeń, pielęgnowanie zainteresowań to nieoceniony element programu terapeutycznego, realizowanego w ramach programu Akademia Walki z Rakiem w Gdyni. Chorzy na nowotwory, mieszkańcy naszego miasta zgłaszając się do Fundacji znajdą tu wszechstronne wparcie wielu specjalistów. Programy i zajęcia terapeutyczne, grupy wsparcia, konsultacje z zakresu dietetyki, wizażu, fizjoterapia, zajęcia ruchowe, to jedne z wielu obszarów, w jakich Fundacja pomaga chorym odnaleźć się w sytuacji choroby, odzyskać witalność i radość życia.

Organizacja rejsów, to kolejne nietypowe działanie Fundacji na rzecz osób chorych na nowotwory, ukierunkowane na mobilizację wewnętrznych sił organizmu, poprzez obcowanie z naturą jako nieodłączną formą procesu zdrowienia.

Fundacja serdecznie zaprasza wszystkich chętnych gdynian, z aktualnym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Termin realizacji rejsów: przełom października i listopada 2010 r. Więcej na www.mostnadziei.pl lub pod nr tel. 601 508 525.