975 (575) 2010-10-29 - 2010-11-04

Kocham Cię, Polsko! z udziałem gdynian

Zapraszamy Państwa 5 listopada 2010 r. do obejrzenia programu zatytułowanego „Kocham Cię, Polsko!" z udziałem wspaniałej, gdyńskiej publiczności. Początek o godzinie 21.10 na antenie TVP 2.
Program prowadzi Maciej Kurzajewski.
O zwycięstwo walczą dwie drużyny. Anna Dereszowska, Bożena Dykiel i Teresa Lipowska to drużyna Katarzyny Zielińskiej, natomiast Rafał Mroczek, Andrzej Młynarczyk i Witold Pyrkosz to członkowie drużyny Marzeny Rogalskiej.
Od zwycięstwa drużyny dzieli dziewięć rund. Czeka je sprawdzian ze znajomości polskich filmów i seriali oraz poprawnej polszczyzny. Pytania dotyczyć będą także historii polski i sportu. Gwiazdy będą musiały wykazać się ponadto znajomością tekstów polskich piosenek. Będą też pytania dotyczące naszego miasta. Zagadki zadawać będą m.in. przedszkolaki. Pojedynek gwiazd zapowiada się więc niezywkle emocjonująco.
Wszyscy, którym nie uda się obejrzeć programu w piątek, będą mogli zrobić to w sobotę, 6 listopada o godz. 15.15 w TVP 2, lub w niedzielę, 7 listopada o godz. 21.05 na kanale TV Polonia. 
Kasia Zielińska podczas zdjęć do programu Kocham Cię, Polsko! Fot.Adam Oleksiak
Kasia Zielińska podczas zdjęć do programu Kocham Cię, Polsko! Fot. Adam Oleksiak