975 (575) 2010-10-29 - 2010-11-04

VHS HELLoween w Klubie Filmowym

31 października 2010 r. Gdyński Klub Filmowy i Stowarzyszenie Arteria mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników makabry na specjalną hallowenową edycję cyklu VHS HELL. Już po raz czwarty będziemy delektować się filmowym kiczem i tandetą w najlepszym wydaniu!
Tradycyjnie przybyłym śmiałkom, którzy myśleli, że widzieli już wszystko, zostaną zaprezentowane dwie produkcje. Tym razem z okazji Święta Zmarłych motywem przewodnim będą gustujące w mózgach nadpobudliwe sztywniaki. Jednak dla wszystkich miłośników gatunku, ten wieczór ma być naprawdę szczególny.
Z okazji Halloween zostanie wyświetlony film Mariusza Kuczewskiego „Project: Zombie". Produkcja wyjątkowa, ponieważ jako pierwsza w historii polskiej kinematografii porusza tematykę żywych trupów. Z okazji tego wiekopomnego wydarzenia organizatorzy zapraszają na spotkanie z reżyserem, który przybędzie tego wieczoru do Klubu Filmowego specjalnie na zaproszenie VHS HELL. Drugi film to niespodzianka, której tytuł poznamy tuż przed seansem.
Widzowie, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w spotkaniach w gdyńskim Klubie Filmowym, mogą być nieco zaskoczeni. Na co muszą się przygotować? VHS HELL to przede wszystkim zabawa, hołd złożony estetyce „kina gindhouse" oraz interaktywne oglądanie, zmuszające widzów do czynnego uczestnictwa w seansie. Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu, nieskrępowanych komentarzy publiczności i wyjątkowo przyjacielskiej atmosfery. Wszystko w jedynym kinie studyjnym w Gdyni!
Organizatorzy zachęcają do przyjścia w przebraniach oraz proszą o przestrzeganie kategorycznego zakazu spożywania alkoholu na sali kinowej. Dla tych, którzy poza horrorami gustują w napojach wyskokowych, mamy dobrą wiadomość.
Po zakończonych projekcjach przenosimy się do Klubu Ucho, gdzie bawimy się do białego rana na imprezie Twist and Shout!
31 października (niedziela), godz. 18.30, Klub Filmowy, Gdynia, ul. Waszyngtona 1. Wstęp wolny!
Kontakt: Krystian Kujda: 504 058 433.