977 (577) 2010-11-12 - 2010-11-18

Casting do spektaklu „Okruchy życia”

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM, które jest producentem musicalu „Okruchy życia" zaprasza chłopców w wieku 10 - 14 lat, potrafiących śpiewać i tańczyć do wzięcia udziału w castingu na zapasową obsadę głównej roli BASTIANA.
Wszyscy chętni proszeni są o pobranie ankiety aktora i przesłanie jej na adres mailowy: casting@okruchyzycia.eu wraz ze zdjęciem legitymacyjnym. Ankieta do pobrania na stronie na stronie musicalu: www.okruchyzycia.eu.
20 listopada 2010 r. wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie kwalifikacyjne do klubu ROCKZ w Gdyni przy ul. Warszawskiej 5 w godzinach 9.00 - 12.00, podczas którego poprosimy o zaśpiewanie jednej współczesnej piosenki, jednego naszego przesłanego utworu muzycznego drogą mailową oraz zagranie krótkiej scenki z musicalu.
Musical swoją premierę miał w Teatrze Miejskim im. W. Gombrowicza w Gdyni. Wystawiony został również trzykrotnie na Sali Kongresowej w Warszawie. Opowiada historię małego miasteczka, które zmienia się po przybyciu do niego młodego nauczyciela. Tomek pokazuje młodym ludziom, że można mieć marzenia i je spełnić.
Bastian jest chłopcem poszukującym swojego miejsca na świecie. Zakochuje się w Kasi - córce nauczyciela - zmienia się pod wpływem nauczyciela i potrafi stawić czoła bandzie i złym ludziom.
W Trójmieście spektakl zobaczyć będzie można ponownie w styczniu 2011 r.