979 (579) 2010-11-26 - 2010-12-02

Głosuj na łebską stronę w webskim konkursie

Do 1 grudnia 2010 r. trwa najbardziej prestiżowy konkurs w polskim Internecie - Webstarfestival. Internauci mogą głosować na najlepsze strony www w języku polskim w 2010 roku. Jednym z kandydatów do tego tytułu w kategorii Podróże i Turystyka jest Portal Turystyczny www.urloplany.pl z siedzibą w Gdyni. By zagłosować na Portal Turystyczny Urloplany.pl wystarczy wysłać SMS o treści WSF.W1403 na numer 7238. Koszt SMS to 2,44 zł (z VAT). Głosować można raz na 24 godziny. A warto!
2 grudnia o godz. 10.00 pod numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów, wysłany zostanie SMS z pytaniem konkursowym. Osoba, która odpowie najszybciej otrzyma 5 000 zł.
Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 8 grudnia, ale dotychczasowy jego przebieg podglądać można na stronie internetowej: www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci .
***
Webstarfestival to prestiżowy konkurs promujący najlepsze polskie strony www oraz reklamy internetowe. Nagrody w poszczególnych kategoriach przyznają zarówno Internauci, jak i Akademia, która ocenia strony pod kątem celów, jakie powinny spełniać oraz dostosowania ich do potrzeb użytkowników. Pod uwagę brane są: zawartość, funkcjonalność, wygląd graficzny, struktura i nawigacja, innowacyjność oraz prezentacja wizerunkowa. Grand Webstary przyznawane są w trzech kategoriach: Człowiek Roku Polskiego Internetu, Strona Roku, Webstar Creative.
Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej: www.webstarfestival.pl.