980 (580) 2010-12-03 - 2010-12-09

Worek medali pływaków „Delfina”

ortowego Delfin Gdynia wraz ze swoimi trenerami wzięła udział w silnie obsadzonym meetingu pływackim w Giżycku. Zawodnicy trenerów: Przemysława Czoków i Artura Ziniewicza zdobyli 29 medali (7-6-16) poprawiając wiele rekordów życiowych i uzyskując doskonałe czasy, będące w tym roku najlepszymi w kraju. Mateusz Arndt zajął 2 miejsce w klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów, przegrał on rywalizację z mistrzem Polski rok starszej kategorii wiekowej. Michał Laskowski uplasował się na 3 miejscu, ustępując tylko mistrzom Polski w swojej kategorii wiekowej. Zawody przyciągnęły na start ok. 400 zawodników z 23 klubów całej Polski, dzięki temu stały one na bardzo wysokim poziomie.
Medale zdobyli: Agata Biernacka, Laura Chalecka, Ala Grudnowska, Mikołaj Janczak, Natalia Juszczyk, Mateusz Konopka, Kacper Kurasz, Kuba Kwaśniewski, Bartek Ogórek, Arek Zomkowski.
Zawodnicy Klubu Sportowego Delfin Gdynia trenują na pływalni przy Gimnazjum nr 3 w Gdyni - Chyloni.