994 (594) 2011-03-18 - 2011-03-24

Weź udział w konkursie - przygotuj plakat

Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni zaprasza młodzież od 13. roku życia oraz osoby dorosłe do udziału w konkursie na plakat „Pola Nadziei" organizowanym przez Stowarzyszenie Hospicjum.

Pola Nadziei to coroczna kampania przypominająca nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei.

Wiosną, kiedy żonkile kwitną zbieramy fundusze na prowadzenie opieki hospicyjnej. Opieka ta jest udzielana chorym bezpłatnie. Celem prowadzonej akcji jest również szerzenie idei hospicyjnej oraz uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby osób chorych.
Szczegóły konkursu, wraz z regulaminem, są dostępne na stronie www.hospicjum.gdynia.pl w zakładce Aktualności. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie.

Główna wygrana w konkursie to Grand Prix, której laureat zostanie nagrodzony wydrukiem plakatów promujących kolejne edycje gdyńskiej akcji „Pola Nadziei" (finał 2011 i „Pola Nadziei" 2012) oraz nagrodą rzeczową. 

ikona