Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
996 (596) 2011-04-01 - 2011-04-07

Gdynia walczy na głosy i o głosy!


Przed nami piąta muzyczna sobota z programem „Bitwa na Głosy". Na polu walki zostało sześć drużyn, wśród nich silna, gdyńska reprezentacja - Maciej Miecznikowski i jego ekipa. 2 kwietnia 2011 o godz. 20.00 zapraszamy do oglądania TVP 2.

 
W najbliższym odcinku ma być filmowo, rhythm'n'bluesowo, klubowo i może nawet spadnie deszcz! Gdynia postawiła tym razem na popowe klimaty.
 
Przypomnijmy, że przed ostatnim odcinkiem Maciej Miecznikowski ćwiczył ze swoją drużyną w najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce: Sea Towers nad morzem. Podczas programu zaśpiewali niezwykły, klasyczny już utwór zespołu Queen „Bohemian Rhapsody". Wykonali go dynamicznie, wprowadzając odrobinę kabaretu i musicalu na scenę. - C'est genial! - zawyrokowała jurorka Alicja Węgorzewska podsumowując występ naszej ekipy.
 

Przypominamy, że w każdym odcinku jeden zespół eliminowany jest z gry w drodze SMS-owego głosowania widzów. W finale zmierzą się dwie ekipy.
 
Bitwa na głosyGłosujmy na Gdynię, wysyłając w trakcie programu SMS-y o treści 8 na numer 7249 (koszt SMS-a to 2,46 zł brutto).
 
Nagrodę główną - 100 tys. zł - zwycięska miejscowość przeznaczy na cele charytatywne. Gdyńska ekipa chce wspomóc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gdyni. Jego najpilniejszą potrzebą jest wyposażenie gabinetu do gimnastyki korekcyjnej, nieodzownego elementu pracy z niepełnosprawnymi dziećmi.
 
Dotychczas odpadły drużyny Lublina pod kierunkiem Krzysztofa Cugowskiego oraz Łodzi z Michałem Wiśniewskim. Oprócz gdyńskiej ekipy o główną nagrodę rywalizują wciąż reprezentacje: Zielonej Góry, Katowic, Warszawy, Cieszyna i Milówki. Prowadzą je kolejno: Urszula Dudziak, Piotr Kupicha, Natasza Urbańska, Halinka Mlynkova i bracia Golcowie. 

ikona