UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
997 (597) 2011-04-08 - 2011-04-14

Gdynia w Bitwie na głosy

Przed nami szósta muzyczna sobota z programem „Bitwa na Głosy". Na polu walki zostało pięć drużyn, wśród nich silna, gdyńska reprezentacja - Maciej Miecznikowski i jego ekipa.

W ostatnim odcinku za piosenkę Weather Girls „Raining Man" ekipa z Gdyni zajęła trzecie miejsce. Popowy utwór wykonali dynamicznie, a wyglądali jak zgrana paczka, która fantastycznie się bawi na wspólnej imprezie.9 kwietnia 2011 r. o godz. 20.00 zapraszamy do oglądania TVP 2. Jak zapowiadają organizatorzy, widzów programu czeka Bitwa na głosybollywoodzkie szaleństwo, bitwa na włosy, powiew lata i elektryzujący numer w wykonaniu wszystkich uczestników programu na zakończenie kolejnej „Bitwy na głosy". W tym tygodniu ekipa z Gdyni przygotowywała piosenkę w prawdziwie rodzinnej atmosferze. Maciej Miecznikowski zaprosił wszystkich do swojego domu.

Przypominamy, że w każdym odcinku jeden zespół eliminowany jest z gry w drodze SMS-owego głosowania widzów. Oprócz gdyńskiej drużyny o główną nagrodę rywalizują wciąż reprezentacje: Zielonej Góry, Katowic, Cieszyna i Milówki. Prowadzą je kolejno: Urszula Dudziak, Piotr Kupicha, Halinka Mlynkova i bracia Golcowie. W finale zmierzą się dwie ekipy.


Nagrodę główną - 100 tys. zł - zwycięska miejscowość przeznaczy na cele charytatywne. Gdyńska ekipa chce wspomóc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Gdyni. Jego najpilniejszą potrzebą jest wyposażenie gabinetu do gimnastyki korekcyjnej, nieodzownego elementu pracy z niepełnosprawnymi dziećmi.


Głosujmy na Gdynię, wysyłając w trakcie programu SMS-y o treści 8 na numer 7249 (koszt SMS-a to 2,46 zł brutto).