UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
Nauka

Rekrutacja do przedszkoli – komunikat

Gdyńskie przedszkole//fot. Lechosław Dzierżak

Gdyńskie przedszkole//fot. Lechosław Dzierżak

13.03.2020 r.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem do poniedziałku 16 marca do godziny 16.00 rodzice mogą składać wnioski rekrutacyjne do przedszkoli i szkół podstawowych, w których funkcjonują oddziały przedszkolne. Uproszczone zostały zasady obowiązujące dotychczas przy składaniu wniosków.

– Mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich stron – rodziców i pracowników placówek, uproszczone zostały zasady obowiązujące dotychczas przy składaniu wniosków mówi Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent ds. jakości życia.

Placówka oświatowa ma możliwość wydrukowania wniosku i wprowadzenia dziecka do systemu rekrutacyjnego bez konieczności zrobienia tego osobiście przez rodzica w placówce pierwszego wyboru. Konieczny jest w tym celu kontakt telefoniczny między rodzicem a przedszkolem.

Strona do logowania – www.gdynia.pl/rekrutacja

Dane kontaktowe do przedszkoli i szkół z oddziałami przedszkolnymi znajdują się tutaj.