Dzień Wszystkich Świętych – sprawdź dojazd do cmentarzy Dzień Wszystkich Świętych – sprawdź dojazd do cmentarzy
Co nowego

Bazar Bo Ze Wsi w nowym miejscu

Opis alternatywny

18.02.2015 r.

Bazar Bo Ze Wsi w nowym miejscuZnany i lubiany Bazar Bo Ze Wsi, na którym można się zaopatrzyć w ekologiczne i nisko przetworzone produkty, zmienia lokalizację w Gdyni. Przenosi się z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego do Centrum Gdynia Waterfront. 
 
Po roku działalności w Gdyni, Bazar Bo Ze Wsi okazał się sukcesem. Klienci chętnie wracają i kupują świeże pieczywo, warzywa, mięso ryby czy kozie sery, do których produkcji nie użyto chemicznych ulepszaczy. A że wzrasta nasza świadomość w kwestii jedzenia i zależy nam na tym co podajemy na talerzu, to o ich uprawie można się dowiedzieć bezpośrednio od producentów. Na Bazarze pomijani są pośrednicy, więc można poznać rolników osobiście - mówi Sonia Zakrzewska lider projektu Bo Ze Wsi.
 
Zmiana lokalizacji wynika z potrzeb klientów, którzy chcieli częściej kupować zdrowe produkty. Do tej pory mogli to robić w czwartki, dlatego rynek przenosi się do dawnego Centrum Gemini przy ulicy Waszyngtona 21 i od 19 lutego, będzie można go odwiedzać 2 razy w tygodniu - w czwartki i soboty. Wysłuchaliśmy sugestii klientów, które zebraliśmy za pomocą ankiety i przenosimy się w miejsce bardziej dogodne i lepiej skomunikowane - tłumaczy Sonia Zakrzewska.
 
Dodajmy, że Bazar Bo Ze Wsi organizowany jest przez Koło Naukowe Strateg działające przy Uniwersytecie Gdańskim.
 
 Bazar Bo Ze Wsi
19 lutego, czwartek, godz. 13.00-18.00
21 lutego, sobota, godz. 10.00-15.00
Centrum Gdynia Waterfront, ul. Waszyngtona 21