Co nowego

Depesza kulturalna

Kolaż zdjęć, od lewego górnego zgodnie z zegarem: Smoki, lochy, świtezianki - wakacyjne rozgrywki RPG w Bibliotece Gdynia inspirowane Mickiewiczem;

Kolaż zdjęć, od lewego górnego zgodnie z zegarem: Smoki, lochy, świtezianki - wakacyjne rozgrywki RPG w Bibliotece Gdynia inspirowane Mickiewiczem; "Smaki Hali" - spacer z Arkiem Brzęczkiem po Halach Targowych Gdynia; wernisaż w Traffic Design; Tajemniczy obraz – spotkanie z przewodnikiem na wystawie Muzeum Miasta Gdyni LUDZIE \ MIASTO \ PORT w Galerii Klif. Źródło: materiały organizatorów

Zapraszamy na przegląd bezpłatnych i dostępnych dla każdego – dzieci, dorosłych i seniorów, wydarzeń kulturalnych od gdyńskich instytucji kultury.


Letnia strefa zabaw i relaksu na tarasie Biblioteki Cisowa

Letnia strefa zabaw i relaksu na tarasie Biblioteki Cisowa

Biblioteka Cisowa zaprasza na zajęcia literacko plastyczne. Jeśli pogoda nam pozwoli, zajęcia odbywać się będą na tarasie bibliotecznym. Gwarantujemy głośne czytanie, malowanie, wycinanie, kodowanie czy majsterkowanie. Rodzicom natomiast zapewniamy wygodne leżaki i chwilę wytchnienia. Zajęcia dla dzieci w wieku 5 – 10 lat

Літня зона для ігор та відпочинку на терасі бібліотеки.
Щиро запрошує на перші в цьому літньому сезоні заняття літературного мистецтва в бібліотеці Cisowa. Якщо дозволить погода, заняття будуть проходити на терасі бібліотеки.
Ми гарантуємо читання вголос, малювання, вирізання, кодування off-line та майстеркування. Батькам надаються зручні шезлонги та хвилинка відпочинку.
Заняття дітей віком 5-10 років. 

Poniedziałek, 8 sierpnia, godz. 15.00-16.00

Biblioteka Cisowa, ul. Chylońska 237


Spektakl „Początek" - Teatr Magicznych Baniek

Spektakl „Początek" - Teatr Magicznych Baniek

Teatr Magicznych Baniek zaprasza do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy w Bibliotece Cisowa. „Początek" jest spektaklem bez ograniczeń wiekowych.

Poniedziałek, 8 sierpnia, godz. 16.30

Biblioteka Cisowa, ul. Chylońska 237


Warsztaty malowania naturą

Warsztaty malowania naturą

Biblioteka Pogórze zaprasza dzieci od 5 roku życia na pełne zieleni warsztaty, na których wykonamy obrazki inspirowane naturą, wykorzystując do tego rośliny, mech, gałązki i kwiaty.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne +48 58 622 44 43 lub mailowo: filianr4@bibliotekagdynia.pl.

Poniedziałek, 8 sierpnia, godz. 17.00

Biblioteka Pogórze, ul. Porębskiego 21


Wakacyjne warsztaty plastyczne w Bibliotece Obłuże

Wakacyjne warsztaty plastyczne w Bibliotece Obłuże

Biblioteka Obłuże zaprasza na sierpniowy cykl wakacyjnych warsztatów plastycznych.

„Świat pszczół" - zapraszamy rodziców z dziećmi od 4 do 6 roku życia na zajęcia plastyczne, na których stworzymy pszczółki. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisy! E-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl; tel.: 58 625 08 16.

Poniedziałek, 8 sierpnia, godz. 17.00

„Eco – statek" - zapraszamy rodziców z dziećmi od 4 do 6 roku życia na zajęcia plastyczne, na których stworzymy statek z eco materiałów, jakie podpowie nam wyobraźnia. Prosimy o zabranie kilku figurek np. Lego, Duplo, które posłużą nam za pasażerów. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisy! E-mail: filianr1@bibliotekagdynia.pl; tel.: 58 625 08 16.

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 15.00

Biblioteka Obłuże, ul. Boisko 6


Lato na patio

Lato na patio

W sierpniu Gdyńskie Centrum Filmowe kontynuuje wakacyjny cykl bezpłatnych wydarzeń pod hasłem „Lato na Patio”. Bez względu na wiek – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Od plenerowych projekcji filmowych, porannych pokazów bajek dla dzieci, po warsztaty kulinarne, warsztaty kreatywne, zajęcia ruchowe, spacery rodzinne oraz koncerty.

Szczegóły w harmonogramie na stronie GCF.

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 10.00 – Gdynia kocha film, a my pokochamy Gdynię! Spacer rodzinny. Wszystkie rodziny uwielbiające wędrówki i zabawę zapraszamy na kolejny spacer z Danką Ślipy – licencjonowaną przewodniczką i autorką bloga „Frajda nad morzem”. Podczas sierpniowej wędrówki zdobędziemy najwyższe wzniesienie w tej części Gdyni, poznamy miejskich superbohaterów i miłe morskie stworzenia, a także dowiemy się, dlaczego Gdynia wygląda, jakby została zbudowana z klocków. A to tylko część z planowanych atrakcji! Trasa spacerów została przystosowana dla wózków dziecięcych oraz osób z niepełnosprawnościami. Start przy Gdyńskim Centrum Filmowym

Środa, 10 sierpnia, godz. 10.00 – Poranek filmowy, seria: Reksio

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 12.00 - Projekt „Śmieciaki” - warsztaty plastyczne dla dzieci 10-12 lat

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 18.00Wieczór z M2 Film – kino dla seniora: „Truflarze” reż. Michael Dweck, Gregory Kershaw

Piątek, 12 sierpnia, godz. 10.00 – Poranek filmowy, seria: Rodzina Treflików

Czerwone patio GCF, pl. Grunwaldzki 2


Warsztaty kreatywne / Творчий гурток

Warsztaty kreatywne / Творчий гурток

W letnie wtorki Biblioteka Wzgórze zaprasza dzieci od lat 7 na warsztaty kreatywne. Szykujemy dla was zadania, które poruszą waszą kreatywność i wyobraźnię. Odrobina rękodzieła, dużo zabawy, mnóstwo dobrej atmosfery.

Spotykamy się w każdy wtorek od 5 lipca do 23 sierpnia w Bibliotece Wzgórze. Zaczynamy o godz. 11.00. Obowiązują zapisy: filianr10@bibliotekagdynia.pl, tel.: 58 6221851.

Zajęcia będą prowadzone przez wolontariuszkę w językach: polskim i ukraińskim. Pobyt wolontariuszki jest efektem współpracy z Centrum Współpracy Młodzieży. Działanie realizowane jest w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

Шановні батьки та їхні діти, запрошуємо вас долучатися впродовж канікул кожного тижня на заняття із творчості, де буде багато поробок, креативності, фантазування та веселого настрою. Ми будемо робити різні цікаві, забавні та креативні хендмейд вироби, які стануть приємним нагадуванням про проведений у бібліотеці час. Літо вже прийшло до нас, тож гойда насолоджуватися.
Заняття для дітей від 7 років.

Запрошуємо до Biblioteki Wzgórze кожного вівторка від 5 липня до 23 серпня. Початок об 11:00.
Попередній запис обов'язковий: filianr10@bibliotekagdynia.pl, тел.: 58 6221851.

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 11.00-12.00

Biblioteka Wzgórze, ul. Biskupa Dominika 3


Miejsca pełne nikogo – wspólne tworzenie muralu ze zdjęć z archiwum MMG

Miejsca pełne nikogo – wspólne tworzenie muralu ze zdjęć z archiwum MMG

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na warsztaty z tworzenia instalacji artystycznej upamiętniającej społeczność żydowską w Gdyni.

Pamięć o mieszkającej niegdyś w Gdyni społeczności żydowskiej stopniowo gaśnie. Starając się
podtrzymać płomień, który jeszcze tli się w naszej pamięci, chcielibyśmy razem z uczestnikami
stworzyć nadzwyczajną instalację artystyczną, której w Gdyni brakuje. Podczas warsztatów, które odbędą się w Muzeum Miasta Gdyni wspólnie stworzymy niezwykłą instalację artystyczną z archiwalnych zdjęć.
W dwudziestoleciu międzywojennym społeczność żydowska stanowiła widoczną część mieszkańców miasta. Kim byli gdyńscy Żydzi i czym zajmowali się na co dzień? Dzięki nadzwyczajnej wystawie Pełno ich nigdzie, która w ramach współpracy organizatora – Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN – z Muzeum Miasta Gdyni zagości na gdyńskim placu Wolnej Ukrainy, pojawi się okazja, aby porozmawiać o ludziach, którzy stanowili ważną grupę gdynian. Celem warsztatów oraz wspólnie stworzonego dzieła jest ich upamiętnienie. 

Prowadzenie: Patrycja Wójcik – historyczka sztuki, edukatorka.

„Pełno ich nigdzie. Przywracanie pamięci o polskich Żydach w przestrzeni publicznej” powstała we współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie i Norweskim Centrum Studiów nad Holocaustem i Mniejszościami w Oslo. Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu z funduszy EOG i funduszy norweskich oraz budżetu krajowego.

Czas trwania: 90 min. Rezerwacja miejsc: www.bilety.muzeumgdynia.pl

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 12.00

Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A


Mango-gryzmołki - zmaluj coś z pasją

Mango-gryzmołki - zmaluj coś z pasją

Biblioteka z Pasją zaprasza młodzież i wszystkich chętnych na wspólne wakacyjne rysowanie, malowanie i szkicowanie - dla każdego coś miłego. Zapewniamy materiały, wystarczy przybyć z odrobią zapału!

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 12.00-14.00

Biblioteka z Pasją, al. Zwycięstwa 96/98


Kurs tańca na Chwarznie-Wiczlinie

Kurs tańca na Chwarznie-Wiczlinie

Rada Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino zaprasza na kurs tańca na Chwarznie-Wiczlinie. Zajęcia realizowane są w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego Gdynia i odbywać się będą w każdy wtorek i piątek począwszy od 19.07.2022r.

Zbiórka uczestników następować będzie o godzinie 15.45 ( zajęcia prowadzone do godziny 17.45) , w Szkole Podstawowej nr 48ul. Jowisza 60.

Treningi poprowadzi Maciej Drankowski, mistrz Polski, założyciel Studia Tańca Towarzyskiego Tango Gdynia.

Wstęp wolny, uczestników obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie z jasną płaską podeszwą. Koordynatorem zajęć jest Gdyńskie Centrum Sportu.

Regulamin zajęć dostępny na stronie gdyniasport.pl, prosimy uczestników o zapoznanie się z nim.

Wtorek, 9 sierpnia; piątek, 12 sierpnia, godz. 15.45-17.45

Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Jowisza 60


Prelekcje o Kamiennej Górze

Prelekcje o Kamiennej Górze

Gdynia Kulturalna wspólnie z Radą Dzielnicy Kamienna Góra zapraszają mieszkańców na cykl prelekcji o dzielnicy, wydarzenia prowadzi Arkadiusz Brzęczek, znawca i pasjonat Gdyni.

Prelekcje odbywają się w Bibliotece Gdynia przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18 w Gdyni, we wtorki o godz. 17.00.

Modernizm i styl dworkowy – twórcza symbioza dwóch stylów Kamiennej Góry.

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 17.00

Biblioteka Gdynia, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 18


Jam Session w Blues Club Gdynia

Jam Session w Blues Club Gdynia

Blues Club Gdynia zaprasza we wtorki na najstarsze Jam Session w Trójmieście - gramy dla Was od 2002 roku.

Wtorek, 9 sierpnia, godz. 20.00

Żywe Środy Jam #28 

Ta muzyczna impreza powstała w 2005 roku w klubie Papryka w Sopocie. Ten już legendarny jam tworzy kolektyw z pomorskiej sceny muzycznej. Artyści improwizujący i występujący podczas Żywej Środy grali w różnych stylach jak Funk, Rock, Breakbeat, Acid Jazz, Jazz, Reggae, Dub, Punk, Electronica, Ambient, Free i World Music. Bardzo duża część trójmiejskiej sceny zagrali na tej cotygodniowej imprezie. Dużo z nich występowali nawet dość regularnie. Po zamknięciu klubu Papryka, gdy twórca imprezy (glennSKii Meyer) mieszkał za granicą, impreza przestałą istnieć przez około dwa lata. Po jego powrocie do Polski w wiosnę 2014, Glenn reaktywował ŻŚ gdy grali w klubach jak Soho & Sfinks700 w Sopocie.

Środa, 10 sierpnia, godz. 20.00

Blues Club Gdynia, ul. Portowa 9


Smoki, lochy… świtezianki? Wakacyjne rozgrywki RPG

Smoki, lochy… świtezianki? Wakacyjne rozgrywki RPG

Dla spragnionych przygód Biblioteka z Pasją rusza z cyklem gier RPG prowadzonych w klimacie mickiewiczowskich „Ballad i Romansów". Chwytajcie ołówki, szczęśliwe kostki i przybywajcie (tomik „Ballad i Romansów" może też się okazać przydatny). Szukamy śmiałków w wieku 13 – 25 lat. Ilość miejsc w drużynie ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 12.00-14.00

Biblioteka z Pasją, al. Zwycięstwa 96/98


Tajemniczy obraz – spotkanie z przewodnikiem na wystawie LUDZIE \ MIASTO \ PORT

Tajemniczy obraz – spotkanie z przewodnikiem na wystawie LUDZIE \ MIASTO \ PORT

Muzeum Miasta Gdyni zaprasza do Galerii Klif na wystawę Muzeum Miasta Gdyni „LUDZIE \ MIASTO \ PORT”.

Czy Wzgórze Nowotki było stacją nawiedzoną, czy może miejscem lądowania UFO? Na obrazie Konstantego Gorbatowskiego – na pewno tak, a w rzeczywistości raczej nie, choć miało tam miejsce kilka tragicznych wypadków. O historii Szybkiej Kolei Miejskiej i gdyńskim surrealiście, zafascynowanym przez blask księżyca i świat snów, opowie Anna Śliwa z Muzeum Miasta Gdyni w Galerii Klif, gdzie przyjrzymy się bliżej jednemu z tajemniczych obrazów Konstantego Gorbatowskiego, którego głównymi bohaterami są: samotna postać, cień i... przystanek kolejki SKM w Gdyni Wzgórzu Nowotki (do 1992 r., obecnie Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana).

Bilety: prosimy o pobranie bezpłatnego biletu na stronie: www.bilety.muzeumgdynia.pl 

Liczba uczestników: 50

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 15.00

Galerii Klif, al. Zwycięstwa 256


Kurs tańca na Kamiennej Górze

Kurs tańca na Kamiennej Górze

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na kurs tańca na Kamiennej Górze. Zajęcia realizowane są w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego Gdynia i odbywać się będą w każdą sobotę i czwartek począwszy od 16.07.2022r.

Zbiórka uczestników następować będzie o godzinie 15.45 ( zajęcia prowadzone do godziny 17.45) , w Szkole Podstawowej nr 18, ul. Ignacego Krasickiego 28.

Treningi poprowadzi Maciej Drankowski, mistrz Polski, założyciel Studia Tańca Towarzyskiego Tango Gdynia.

Wstęp wolny, uczestników obowiązuje strój sportowy oraz zmienne obuwie z jasną płaską podeszwą. Koordynatorem zajęć jest Gdyńskie Centrum Sportu. Regulamin zajęć dostępny na stronie gdyniasport.pl, prosimy uczestników o zapoznanie się z nim.

Czwartek, 11 sierpnia, godz. 15.45-17.45

Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Krasickiego 28


Czytanie na dywanie

Czytanie na dywanie

Biblioteka Wzgórze zaprasza najmłodszych czytelników w podróż po świecie literatury. Razem z Panem Sową odwiedzimy krainy pełne magicznych stworzeń i niesamowitych przygód.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat. Obowiązują zapisy pod adresem: filianr10@bibliotekagdynia.pl.

Piątek, 12 sierpnia, godz. 10.00-11.00

Biblioteka Wzgórze, ul. Biskupa Dominika 3


„Smaki Hali" - spacer z Arkiem Brzęczkiem

„Smaki Hali" - spacer z Arkiem Brzęczkiem

Hale Targowe Gdynia zapraszają na kolejny wakacyjny spacer z cyklu „Smaki Hali", połączony z degustacją regionalnych smakołyków dostępnych na Hali oraz poznaniem regionalnych specjałów. Zapraszamy ciekawych kulinarnego dziedzictwa naszego regionu! To niepowtarzalna okazja do odwiedzenia kupców hal oraz posłuchania ciekawych anegdot z codziennego życia hali. Podczas spaceru spróbujecie lokalnych produktów dostępnych na Halach i poznacie naszych lokalnych sprzedawców.

W tą niesamowitą podróż zabierze Was przewodnik - Arkadiusz Brzęczek, który już nie raz odkrywał przed nami tajemnice Miejskich Hal Targowych podczas różnych spacerów tematycznych! Arek Brzęczek jest autorem książek o Gdyni, w tym cyklu „Sekrety gdyńskich kamienic".

Zbiórka pod zegarem przed Halą Łukową.

Piątek, 12 sierpnia, godz. 12.00-14.00

Hale Targowe Gdynia, ul. Wójta Radtkego 36


Rysunkowe piątki

Rysunkowe piątki

Biblioteka Oksywie zaprasza dzieci od lat 7 na rysunkowe warsztaty. Poznamy proste techniki rysunkowe i pogadamy o sztuce i popkulturze.

Piątek, 12 sierpnia, godz. 14.00-15.00

Biblioteka Oksywie, ul. Podchorążych 10A


Wernisaż tematyka morska / bananowa Fontanna x młody Morświn

Wernisaż tematyka morska / bananowa Fontanna x młody Morświn

Stowarzyszenie Traffic Design zaprasza na wernisaż Julii Tymańskiej i Kuby Zająca.

- Z dumą prezentujemy twórczość dwójki utalentowanych gdańskich artystów. Obydwoje skończyli ASP – ona przed chwilą, on przed dekadą, ale o ich pracach wasz wuj i tak powie: „sam bym to lepiej namalował”. A nam się podobają, więc wystawiamy. Poczujcie wakacyjny vibe w obrazach i rzeźbach bananowej Fontanny i młodego Morświna – zaprasza Traffic Design.

Julia Tymańska (1997 r.) – kiedy nie może znaleźć jakiegoś koloru, po prostu maluje innym. Ulubione motto: „Wszystko da się zamalować”. Instagram: www.instagram.com/bananowafontanna

Kuba Zając (1985 r.) – miłośnik natury, lubi odpoczywać. Im dłużej jest w branży, tym bardziej jest przekonany, że chce tylko malować i wystawiać. Instagram: www.instagram.com/kuba_zajac_official

Partnerzy: Miasto Gdynia, Flügger farby

Wernisaż: piątek 12 sierpnia, godz. 19.00–21.00

Oglądanie wystawy: czwartek, piątek i sobota 12.00–16.00

Traffic Design, Żeromskiego 36 Gdynia


Kino po sąsiedzku #wGdyni, film "Sonata"

Kino po sąsiedzku #wGdyni

Kino dzielnicowe #wGdyni zaprasza na seanse pod chmurką. W tegorocznej edycji „Kino po sąsiedzku #wGdyni” zagości w 10 dzielnicach: Cisowa, Chylonia, Chwarzno-Wiczlino, Dąbrowa, Karwiny, Leszczynki, Obłuże, Pustki Cisowskie – Demptowo, Redłowo oraz Wielki Kack. Trzecia odsłona cyklu to aż 45 seansów, których ideą jest dotarcie z seansami bezpośrednio do widzów w ich najbliższym otoczeniu.

Projekcje rozpoczęły się 24 czerwca i potrwają do 3 września. Odbywać się będą w każdy piątek i sobotę. We wszystkich miejscach do dyspozycji widzów będą wygodne rozkładane krzesła i duży ekran, wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Repertuar dostępny jest na stronie Rad Dzielnic.

„Sonata”, 2021, Polska, 1 h 58 min. Zdiagnozowany jako dziecko autystyczne Grzegorz żyje w swoim hermetycznym świecie, nie potrafiąc nawiązać kontaktu z innymi. W wieku kilkunastu lat, wychodzi na jaw, że przyczyną jego izolacji nie jest autyzm, tylko niedosłuch, pod którym skrywa się wielki talent muzyczny. Dzięki aparatowi słuchowemu Grześ zaczyna poznawać dźwięki, słowa i muzykę, w której się zakochuje. Pragnie zostać pianistą i wystąpić w filharmonii. Nikt poza nim samym i najbliższą rodziną nie wierzy, że głuchy chłopak – chociaż wspomagany nowoczesną technologią – spełni swoje marzenie. Poruszająca, autentyczna historia muzyka Grzegorza Płonki z Murzasichla. Pokazuje niesamowitą, okupioną ogromnym wysiłkiem i walką drogę do osiągnięcia niemożliwego.

Wydarzenie sfinansowane zostało ze środków Rady Dzielnicy Pustki Cisowskie - Demtpowo.

Piątek, 12 sierpnia, godz. 20.30

Boisko Szkoły Podstawowej nr 16, ul. Chabrowa 43


„Zupa nic”, 2021, Polska, 1 h 34 min. Marta jest romantyczką i szkolną ofiarą losu. Dzieli pokój z siostrą Kasią i babcią (Ewa Wiśniewska), która zamiast bajek opowiada wnuczkom powstańcze historie. W pokoju za ścianą swe małżeńskie życie toczą rodzice, Tadek (Adam Woronowicz) i Elżbieta (Kinga Preis). On jest stale upokarzanym przez system inteligentem, który po pracy pędzi bimber i po cichu zazdrości opływającemu w dobrobyt szwagrowi (Rafał Rutkowski). Ona jest przewodniczącą zakładowej Solidarności z potrzebą wolności i marzeniem, żeby w końcu wyrwać się z Polski. Prawdziwe emocje dla całej rodziny zaczną się jednak wtedy, gdy pod blokiem stanie wymarzony pomarańczowy maluch. Ela i Tadek odkryją powołanie do handlu oraz zagranicznych wojaży, a dorastająca Marta po raz pierwszy w życiu naprawdę się zakocha.

Wydarzenie sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Gdynia oraz Rady Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. 

Piątek, 12 sierpnia, godz. 20.30

Polana za komisariatem Policji, ul. Staniszewskiego 1A


„Nieznośny ciężar wielkiego talentu” , 2022 , USA, 1 h 45 min. Żywa legenda kina, prawdziwy skarb narodów, czyli Nicolas Cage wciela się w siebie samego w szalonej komedii akcji. Wielka popularność może okazać się bardzo kłopotliwa, gdy Twoim wielbicielem okazuje się najprawdziwszy czarny charakter. Potrzebujący zastrzyku gotówki hollywoodzki gwiazdor Nicolas Cage (w tej roli Nicolas Cage) przyjmuje zaproszenie do posiadłości tajemniczego milionera, nie podejrzewając, że staje się uczestnikiem bardzo niebezpiecznej gry.

Wydarzenie sfinansowane zostało ze środków Rady Dzielnicy Karwiny.

Piątek, 12 sierpnia, godz. 20.30

Amfiteatr przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4, ul. Chwaszczyńska 26

  • ikonaOpublikowano: 08.08.2022 12:42
  • ikona

    Autor: Przemysław Kozłowski (p.kozlowski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 08.08.2022 13:34
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze