Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu Rusza budowa Trasy Kaszubskiej - zmiany w organizacji ruchu
Co nowego

DUB FX na Cudawiankach

DUB FX na Cudawiankach

DUB FX na Cudawiankach

31.05.2019 r.

Nadeszła ta chwila! Wiemy, kto wystąpi na tegorocznych Cudawiankach! Tegoroczną gwiazdą wydarzenia Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019 jest DUB FX. Wystąpi na cudawiankowej scenie, na plaży w Śródmieściu Gdyni, 22 czerwca.
 
Niezwykły wokalista znany z miksowania, loopowania, zabawy dźwiękiem i czerpania inspiracji z ulicznego zgiełku powita tegoroczne lato w Gdyni, dołączając tym samym do polskich artystów: Mariki i Gutka.
 
Dub FX niczym supernowa podbił świat muzyki, a wszystko zaczęło się od podróży po Europie i grania na ulicy. Dub (a właściwie Benjamin Stanford) pewnego dnia spakował walizki i z rodzinnego Melbourne wybył na stary kontynent, by pomieszkując w rozpadającym się vanie koncertować w najdziwniejszych zakątkach Europy. W niedługi czas potem Dub Fx stał się gwiazdą internetu, nagrania jego występów zyskały ponad 150 milionów odsłon w serwisie YouTube, przydając mu ponad 600 tys. fanów na Facebook’u. Jak sam przyznaje, jego celem nie było wtargnięcie na muzyczną scenę, a jedynie poszukiwanie inspiracji. Dub Fx nieustannie tworzy, jego kolejne nagrania pojawiają się w internecie i niczym wiral mknąc przez sieć. Muzyka Dub Fx to połączenie wielu gatunków i wymieszanie ich z fantastycznym wokalem i odgłosami wielkomiejskiej dżungli.
 
  
Wydarzenie Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019’ odbędzie się 22 czerwca. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Gdynia. Wstęp wolny.
 
Zaplanuj z nami czas w Cudawianki!
 
Park Cudów (bulwar Nadmorski, plac Grunwaldzki) - 12:00-18:00
 
CudaKino (plac Grunwaldzki) - 17:00-21:00
 
CudaPodróże (InfoBox, ul. Świętojańska 30) - 11:30-18:00
 
Gdyński Szlak Nowej Kultury (Halo Kultura, Biblioteka Śródmieście) - 13:00-17:00
 
FoodCuda (parking przy ul. Zawiszy Czarnego) - 12:00-01:00 / 23.06.2019 - 12:00-21:30
 
 
 
Więcej informacji:
 
FB: https://www.facebook.com/CudaWiankiGdynia/
Insta: @cudawianki
Strona: www.cudawianki.eu