Co nowego

Hans Zimmer Tribute Show w Gdynia Arenie

Hans Zimmer Tribute Show już 12 maja w Gdynia Arenie // fot. koncertfilmowy.pl

Hans Zimmer Tribute Show już 12 maja w Gdynia Arenie // fot. koncertfilmowy.pl

04.05.2018 r.

Stworzył niezapomniane utwory do ponad 150 filmowych superprodukcji. Niektóre z kompozycji będzie można usłyszeć w Gdyni. W sobotę, 12 maja o godz. 19.30, odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej poświęcony twórczości Hansa Zimmera. Jego słynne hity wykonają Polska Orkiestra Radiowa i Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod batutą Macieja Sztora.

Tego wieczoru w Gdynia Arenie będzie można usłyszeć utwory Hansa Zimmera, które stworzył do takich kinowych hitów jak: „Gladiator”, „Incepcja”, „Batman”, „Interstellar”, „Człowiek ze stali”, „Ostatni samuraj”, „Kod da Vinci”, „Sherlock Holmes”, „Król lew”, „Cienka czerwona linia”, „Twierdza”, „Karmazynowy przypływ”, „Pearl Harbor” i „Piraci z Karaibów”.

Koncert Hans Zimmer Tribute Show będzie połączony z pokazami filmowymi. Na umieszczonym w hali ekranie będzie można zobaczyć fragmenty kinowych superprodukcji, z których pochodzi muzyka grana przez orkiestrę.

Hans Zimmer to niemiecki kompozytor. Stworzył ścieżki dźwiękowe do ponad 150 obrazów – od kasowych superprodukcji, przez seriale i filmy dokumentalne po niszowe projekty.Bilety na Koncert Muzyki Filmowej Hans Zimmer Tribute Show w Gdynia Arenie dostępne są na stronie www.koncertfilmowy.pl lub w serwisie eBilet.pl.
 
Sobota, 12 maja, godz. 19.30.
 
Gdynia Arena,
ul. Kazimierza Górskiego 8