Co nowego

Kwietniowa edycja konkursu "Gdynia kwitnie" rozstrzygnięta

Opis alternatywny

09.05.2014 r.

Tulipany, bratki, jaskry azjatyckie i żonkile pojawiły się na zdjęciach pierwszej w tym roku edycji konkursu "Gdynia kwitnie". Jednak to "dywan" cebulicy syberyjskiej sfotografowanej na Al. Marsz. Piłsudskiego podbił serca jurorów, którzy zdecydowali o przyznaniu pierwszej nagrody Annie Stelmach.

I miejsce w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zajęło zdjęcie autorstwa Anny Stelmach

Drugie miejsce w kwietniowej edycji konkursu "Gdynia kwitnie" przypadło Dariuszowi Sobieckiemu za zdjęcie tulipanów przy skrzyżowaniu ul. Świętojańskiej, 10 Lutego i Skweru Kościuszki z InfoBoxem i trolejbusem w tle.

II miejsce w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zajęło zdjęcie autorstwa Dariusza Sobieckiego

Wyróżnione w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zostało zdjęcie autorstwa Katarzyny MazurTrzecie miejsce zajął Grzegorz Blencki,
który sfotografował jaskry azjatyckie z "Transatlantykiem" w tle. Wyróżnienie otrzymała Monika Michałek za zdjęcie "Mały ogrodnik", przedstawiające chłopca z konewką, który przy fontannie podlewa bratki. 

Z związku z wysokim poziomem zdjęć, jury zdecydowało o przyznaniu trzech dodatkowych wyróżnień. Otrzymają je Katarzyna Mazur, Iwona Kmiecik i Radosław Czaja.

Laureatom gratulujemy i już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Konkurs „Gdynia kwitnie", którego tematem są gdyńskie skwery i zieleńce, organizowany będzie co miesiąc do końca września 2014 r.  Zdjęcia do majowej konkursu „Gdynia kwitnie" można przesyłać do 30 maja na adres internet@gdynia.pl. Szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem www.gdynia.pl/kwitnie.  Oprócz dyplomu na zwycięzców majowego konkursu czekają nagrody: dysk HDD TOSHIBA PARTNER 2.5 500 GB, zestaw scyzoryk szwajcarski Victorinox + pendrive 8 GB oraz zestawy akcesoriów komputerowych.

III miejsce w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zajęło zdjęcie autorstwa Grzegorza Blenckiego Wyróżnione w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zostało zdjęcie autorstwa Iwony Kmiecik

Wyróżnione w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zostało zdjęcie autorstwa Moniki Michałek

Wyróżnione w kwietniowej edycji konkursu Gdynia Kwitnie zostało zdjęcie autorstwa Radosława Czaji

fot. Anna Stelmach, Dariusz Sobiecki, Grzegorz Blencki, Iwona Kmiecik, Katarzyna Mazur, Monika Michałek, Radosław Czaja