Co nowego

Menedżerowie IT spotkają się #wGdyni

IT Manager of Tomorrow w Gdyni już od 8 do 10 czerwca, w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, mat. prasowe

IT Manager of Tomorrow w Gdyni już od 8 do 10 czerwca, w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, mat. prasowe

16.05.2022 r.

Od 8 do 10 czerwca Gdynia stanie się miejscem spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń menedżerów oraz liderów z branży IT. Po pandemicznej przerwie do stacjonarnej formuły powraca konferencja „IT Manager of Tommorow”. Jej uczestnicy skupią się między innymi na kwestiach przywództwa, strategii biznesowych oraz technologii.


Konferencja dla managerów IT organizowana przez Fundację Let’s Manage IT w 2022 powraca w wersji stacjonarnej. Odbędzie się w Gdyni – mieście otwartym na technologie. „IT Manager of Tomorrow” to wydarzenie dla nowoczesnych menedżerów i liderów IT, które potrwa od 8 do 10 czerwca.

- Po dwóch latach pandemii, kiedy nasze konferencje w głównej mierze odbywały się online, jesteśmy spragnieni spotkań na żywo. Spragniona tych spotkań jest również nasza społeczność, która wciąż dopytywała o to czy event odbędzie się stacjonarnie. Nie mogliśmy zadecydować inaczej, niż powrócić do Gdyni, miasta, które wspiera nasze inicjatywy – mówi Krzysztof Kozakiewicz, CEO Let’s Manage IT.

- Gdynia jest miastem na wskroś nowoczesnym, tu zawsze patrzymy w przyszłość. Jako pierwsze miasto w Polsce uzyskaliśmy certyfikat ISO, dotyczący Smart City i nadal pozostajemy mocno zdeterminowani by proponować naszym mieszkańcom, ale także przedsiębiorcom, możliwie wysoką, jakość życia oraz jakość prowadzenia działalności gospodarczej. W świecie nowoczesnego, prężnie rozwijającego się biznesu IT, a na taki stawiamy w Gdyni, stałe poszerzanie kompetencji menadżerskich jest drogą do sukcesu. Fakt, że po raz kolejny gościmy w Gdyni konferencję „IT Manager of Tomorrow” to dowód na to, że aktywnie wspieramy edukacyjne oraz prężnie rozwijające się inicjatywy IT. Ponadto, jako miasto, w którego rozwoju niezwykle istotną jest transformacja informatyczna, aktywnie poszerzamy własne kompetencje, chłonni wiedzy na temat najnowszych trendów IT – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

„IT Manager of Tommorow” to przestrzeń do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń. Tematy konferencji zostały podzielone na 3 kluczowe kompetencje: Leadership and Culture, Business and Strategy oraz Technology and Information.

Pierwszego dnia konferencji odbędą się warsztaty w mniejszych grupach szkoleniowych. 8 czerwca odbędzie się również finał trwającego kilka tygodni konkursu – „ITMT Awards”, który wyłania aktywnych i wyróżniających się z branży liderów. Dzień zakończy się rejsem katamaranem to Zatoce Gdańskiej i okazją do dłuższej rozmowy między uczestnikami imprezy.

Drugi dzień będzie z kolei wypełniony po brzegi panelami dyskusyjnymi, wywiadami i wystąpieniami Keynote Speakerów. W tym roku są nimi m.in. Andreas Ekstroem, szwedzki dziennikarz i autor książek na temat „digital equality”, Luc Hennekens – Enterprise Strategist, Amazon Web Services (AWS), a także Daria Abramowicz – psycholog sportu. Tego dnia odbędzie się również gala wręczenia nagród zwycięzcom „IT Manager of Tomorrow Awards 2022”.

Konferencja „IT Manager of Tomorrow” odbędzie się w gdyńskim hotelu Courtyard By Marriott Gdynia Waterfront. Gospodarzami wydarzenia są miasto Gdynia i Centrum Obsługi Inwestora „Invest in Gdynia”. Inicjatywę wspierają też m.in. Invest in Pomerania i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Dell Technologies, Logitech for Business, Palo Alto Networks, Amazon Web Services, Microsoft i Conlea.

Więcej informacji o wydarzeniu, jego programie i rejestracji uczestników na stronie internetowej www.itmtconf.com.