Co nowego

Najmłodsi gdynianie świętują Dzień Praw Dziecka

Czas na beztroską zabawę w Adventure Park Gdynia // mat. prasowe

Czas na beztroską zabawę w Adventure Park Gdynia // mat. prasowe

Jak świętować Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, który tradycyjnie przypada 20 listopada? Najlepiej wspólnie z rodziną na świeżym powietrzu, przy okazji bawiąc się wyśmienicie. Najmłodsi gdynianie w najbliższą niedzielę mogą świętować w Adventure Parku w Kolibkach. Do beztroskiej zabawy dzieci zaprasza m.in. prezydent Wojciech Szczurek i Gdynia Rodzinna.

 
Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada w godz. 11:00-15:00 Adventure Park w Kolibkach zmieni się w miejsce beztroskiej zabawy. To właśnie tutaj gdynianie będą mogli wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka obchodzi się co roku 20 listopada. Data nie jest przypadkowa, bo właśnie wtedy uchwalono Konwencję o prawach dziecka.

Jakie atrakcje czekają w gdyńskim parku? Na miejscu będą dostępne: strzelnica, ścianka wspinaczkowa, mini park linowy, domki na drzewach oraz specjalna trasa sekcji biegów terenowych. Co najważniejsze, tego dnia wszystkie atrakcje będą dla dzieci za darmo.

– Każde dziecko ma swoje prawa. Jednym z nich jest prawo do beztroskiej zabawy… na przykład w lesie! Zachęcamy, przyjdźcie do Adventure Parku z całymi rodzinami, przyjaciółmi i porządnie się wybawcie. Macie do tego prawo! – zaprasza Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.
Zabawa na świeżym powietrzu pozwoli dzieciom nie tylko pozbyć się stresu, ale przede wszystkim wypełni je pozytywnymi endorfinami oraz radością. A po zabawie będzie można usiąść i ogrzać się przy ognisku.

Kiedy?

  • niedziela, 20 listopada w godz. 11.00-15.00.

Gdzie?

  • w Adventure Park Gdynia Kolibki przy ul. Bernadowskiej 1.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Gdyni Rodzinnej lub Facebooku.

  • ikonaOpublikowano: 18.11.2022 08:51
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 18.11.2022 11:37
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze