UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie.  UWAGA. W piątek 30.09.2022r. w budynku Urzędu Miasta Gdyni zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja. Więcej informacji w komunikacie. 
Co nowego

Poznaj świat sprzedaży dzięki Pipeline Meetup

fot. materiały organizatora

fot. materiały organizatora

03.09.2021 r.

Jak sprawić, by sprzedaż online w sektorze B2B była efektywna? Odpowiedzi na to pytanie szukać będą prelegenci i uczestnicy kolejnego Pipeline Meetup, który odbędzie się w środę, 15 września. To trzecie spotkanie z cyklu bezpłatnych webinarów organizowanych w ramach zmienionej, pandemicznej formuły konferencji Pipeline Summit. Partnerem wydarzenia jest Gdynia.


Wydarzenia z cyklu Pipeline Meetup skierowane są do specjalistów sprzedaży, startupowców, właścicieli firm technologicznych, a także osób zainteresowanych najnowszymi technikami i trendami w sprzedaży.

– To wydarzenie jest niezwykle ważne dla biznesu, lokalnych przedsiębiorców oraz firm, które działają w obszarze nowych technologii i sprzedaży. Jest przestrzenią wymiany doświadczeń i przemyśleń na temat dynamicznie rozwijającego i zmieniającego się świata biznesu. Jestem pewna, że uczestnicy otrzymają tu solidną dawkę wiedzy, praktycznych porad oraz inspiracji. Cieszę się, że po raz kolejny możemy być częścią tego ważnego, wypatrującego nowych trendów w biznesie wydarzenia – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Cztery webinary Pipeline Meetup stanowią zmienioną formę dorocznej konferencji Pipeline Summit, która odbywała się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym GDYNIA. Ze względu na pandemię wydarzenie zdecydowano przenieść do sieci, właśnie w postaci cyklu bezpłatnych spotkań. To przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń wokół takich tematów jak generowanie leadów, automatyzacja sprzedaży, konwersja czy buyers journey.

Dwie pierwsze edycje Pipeline Meetup odbyły się w kwietniu i czerwcu. Najbliższy webinar będzie trzecim z kolei. Spotkanie zaplanowano na środę, 15 września o godzinie 17:00.


Pipeline Meetup #3 – program

 • 17:10 – 17:40 - Agata Krzysztofik (Piktochart)
  Modele cenowe SaaS - jak wybrać właściwy dla twojego biznesu?

 • 17:40 – 18:10 - Marcin Morawski (Dell Technologies)
  Jak zbudować efektywny Revenue Team - czyli o wspólnej drodze marketingu i sprzedaży

 • 18:10 – 18:40 - Łukasz Maroszczyk (Signify)
  Case Study. Jak zbudować globalny program ABM w oparciu i mechanizmy social selling

 • 18:40 – 19:10 - Ardavan Beigui (HumaneSoft)
  How to suck at Enterprise Sales in 5.3 lessons

Udział w konferencji Pipeline Meetup jest bezpłatny. Aby wziąć udział należy się jednak zarejestrować. Można to zrobić na stronie internetowej Pipeline Summit.
 
Pipeline Meetup tworzy Infoshare, organizatorzy największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Partnerami głównymi cyklu wydarzeń są miasto Gdynia oraz PPNT Gdynia.