Co nowego

Prime Orchestra ponownie zagra w Gdyni

Grafika promująca koncert Prime Orchestry // fot. materiały prasowe

Grafika promująca koncert Prime Orchestry // fot. materiały prasowe

20.01.2023 r.

Ukraińska orkiestra crossoverowa Prime Orchestra, która w ubiegłym roku zorganizowała charytatywną trasę koncertową na rzecz swoich rodaków, po raz kolejny pojawi się w naszym mieście. Tym razem grupa z Charkowa zaprezentuje „Film Sympho Show”. Ze sceny popłyną nowe interpretacje ścieżek dźwiękowych z kultowych filmów. Występ odbędzie się 10 marca w sali koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia.


Prime Orchestra powróci do Gdyni. Muzycy niedawno zakończyli jesienne tournée po Europie. W 2022 roku odwiedzili wiele krajów ze swoim „Rock Sympho Show”. 9 grudnia zagrali także koncert charytatywny w naszym mieście. Dochód z występów przekazano na pomoc Ukrainie.

Już w marcu będzie można ponownie usłyszeć ich w Gdyni. Tym razem ukraińska grupa zaprezentuje „Film Sympho Show”. To muzyczne widowisko. Orkiestra zagra największe filmowe hity w autorskich aranżacjach. Ze sceny popłyną utwory znane m.in. z „Harry’ego Pottera”, „Matrixa”, „Gwiezdnych Wojen”, „Gladiatora”, „Incepcji”, „Piratów z Karaibów” czy „Mission Impossible”.

Gdyński koncert odbędzie się 10 marca o godz. 19.30 w sali koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Bilety są dostępne w serwisie eventim.pl.

więcej informacji można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.

Prime Orchestra to grupa z Charkowa. Istnieje od 2014 roku. To współczesna, symfoniczna orkiestra typu crossover. Łączy w sobie tradycję, innowację, talent i zaawansowane technologie. W repertuarze orkiestry są autorskie aranżacje znanych przebojów oraz utworów z popularnych filmów.