Co nowego

Rowerem przez Polskę dla Szlachetnej Paczki

Rowerem przez Polskę dla Szlachetnej Paczki // fot.www.facebook.com/JMV-Polska-Naj

Rowerem przez Polskę dla Szlachetnej Paczki // fot.www.facebook.com/JMV-Polska-Naj

05.09.2019 r.

To jest Janusz. Janusz przejedzie rowerem niemal 3,5 tysiąca kilometrów, by zebrać pieniądze na Szlachetną Paczkę. Nie musisz być jak Janusz. Ale też możesz pomóc wspomagając zbiórkę i kibicując zdeterminowanemu gdynianinowi.

Jak można spędzić wakacje? Na wiele sposobów. Jednak większość z nas odpowiedziałaby, że odpoczywając. Janusz Marmurowicz-Voss postanowił spędzić wakacje aktywnie i zebrać co najmniej tyle pieniędzy, ile pokona kilometrów rowerem lub pieszo. Z rodzinnej Gdyni wyruszył 22 lipca, by wrócić tu z powrotem w pierwszej połowie września. Celem było dotarcie do wszystkich najdalej wysuniętych geograficznie miejsc Polski – na północy, południu, wschodzie, zachodzie, a także odwiedzenie geograficznego środka Polski, największej depresji oraz wejście na najwyższy szczyt naszego kraju.Po co? Po to, aby pomóc potrzebującej rodzinie w ramach kolejnej edycji Szlachetnej Paczki.
 
Przed młodym gdynianinem ostatni odcinek drogi. 7 września ok. godz.12.00 Janusz Marmurowicz-Voss wyjedzie z Helu do rodzinnej Gdyni i potrzebuje Waszego wsparcia.

- Przejedźmy razem ostatni odcinek wyprawy #PolskaNaj i pomóżmy potrzebującej rodzinie biorącej udział w akcji #SzlachetnaPaczka! Już 7 września będziesz miał okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, a tym samym pomożesz potrzebującym! Wspólnie przejedźmy około 75 km z Helu do Gdyni! Nie przejmuj się, jeśli myślisz, że nie dasz rady - uwierz mi, na pewno dasz! – zachęca.

To co? Pomożecie?

Cała zebrana podczas akcji kwota zostanie przekazana na pomoc potrzebującej rodzinie w ramach Szlachetnej Paczki.

Adres zbiórki: https://zrzutka.pl/rgnzhm.
Więcej informacji o wyprawie na facebookowym profilu Janusza.