Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Co nowego

Trzy nieruchomości sprzedane

Nieruchomość przy ul. Morskiej 116 // fot. investgdynia.pl

Nieruchomość przy ul. Morskiej 116 // fot. investgdynia.pl

Podczas dzisiejszego przetargu zostały sprzedane trzy atrakcyjne działki budowlane – pod działalność usługową lub mieszkaniową za Lidlem na Leszczynkach i przy ul. Bursztynowej na Witominie i zabudowę jednorodzinną tuż przy środkowym tarasie parku na Kamiennej Górze. Miasto zainkasuje za nie łącznie ponad 6 mln zł.
 
Działka na Kamiennej Górze znajduje się przy ul. Siemiradzkiego 1, tuż przy granicy parku. Tutaj będzie mógł powstać dom jednorodzinny o kubaturze nie większej niż sąsiednia zabudowa. Działka została sprzedana za 1.260.000 zł netto.
 
Nieruchomość przy ul. Bursztynowej 1A przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniowo - usługową nabyła osoba fizyczna za 424.200 zł netto. Teren przy ul. Morskiej 116, tuż za Lidlem, został sprzedany za 4.393.500 zł netto.
 
Kolejne przetargi na nieruchomości zaplanowano na 30 listopada i 14 grudnia. Pod młotek pójdą zarówno miejsca do prowadzenia działalności usługowej w okolicach portu i w dzielnicach, jak i urokliwe zakątki pod zabudowę jednorodzinną. 22 listopada odbędzie się natomiast przetarg na dzierżawę miejsc na sprzedaż choinek na terenach miejskich.

Więcej informacji o przetargach można znaleźć na stronie www.investgdynia.pl.

Galeria zdjęć

ikona Pobierz galerię
  • ikonaOpublikowano: 09.11.2018 16:00
  • ikona

    Autor: Lechosław Dzierżak (l.dzierzak@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 11.11.2018 15:07
  • ikonaZmodyfikował: Lechosław Dzierżak
ikona

Najnowsze