Co nowego

Urodziny Gdyni w rytmie salsy

Uczniowie z Dąbrowy odśpiewali gdyńską salsę urodzinową

Uczniowie z Dąbrowy odśpiewali gdyńską salsę urodzinową

- Razem z dziećmi i przy dużym udziale rodziców przygotowaliśmy śpiewany prezent na urodziny Gdyni – mówi Maria Bazaczek, wychowawca klasy 3A w Szkole Podstawowej nr 45 w Gdyni. - Z powodów niezależnych od nas, nie udało nam się skończyć naszego dzieła wcześniej. Jednak urodziny miasta świętujemy dłużej i piosenka ciągle jeszcze jest aktualna – dodaje.
 
Prezentem od uczniów jest piosenka o Gdyni. Młodzi nadali jej tytuł "Gdyńska salsa". Słowa napisała Iza Czapiewska, uczennica klasy 3A, a muzykę skomponował Tomasz Krezymon, muzyk pochodzący z Trójmiasta i od lat współpracujący ze szkołą.
 
- Mamy nadzieję, że gdynianom spodoba się nasz prezent. Władzom naszego miasta, jak i wszystkim mieszkańcom życzmy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Gdyni – podkreśla Maria Bazaczek.Szkoła Podstawowa nr 45 kształci dzieci w klasach od zerówki do 3 klasy. Funkcjonuje razem z Przedszkolem Samorządowym nr 50. Do placówki w ubiegłym roku została dobudowana filia gdyńskiego żłobka Niezapominajka. Zespół mieści się na Dąbrowie, przy ul. Wiczlińskiej 33.

Galeria zdjęć

ikona Pobierz galerię
  • ikonaOpublikowano: 01.03.2018 11:04
  • ikona

    Autor: Lechosław Dzierżak (l.dzierzak@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 01.03.2018 12:41
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze