Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły Od 4 lipca ul. Świętojańska jednokierunkowa - sprawdź szczegóły
Co nowego

Weź udział w konkursie Ciepłolubnych

fot. materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni

fot. materiały prasowe Urzędu Miasta Gdyni

13.02.2020 r.

Gdynia zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy w konkursie o cieple sieciowym. Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na pytanie „Czym jest dla ciebie ciepło domowe?”. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone, a do wygrania jest m.in. elektryczna hulajnoga, która nie tylko znakomicie sprawdzi się w miejskich warunkach, ale przede wszystkim jest przyjazna dla środowiska.

Trwający właśnie konkurs to jedna z wielu inicjatyw w ramach kampanii „Ciepłolubni”, której celem jest promocja bezpiecznego i ekologicznego ogrzewania z miejskiej sieci ciepłowniczej wśród mieszkańców Gdyni. Aby się do niego zgłosić, należy wysłać SMSa na numer 510 100 655 z odpowiedzią na pytanie „Czym jest dla ciebie ciepło domowe?”. Propozycje należy nadsyłać w terminie od 9 do 19 lutego 2020. Dla osób, które zgłoszą najbardziej kreatywne odpowiedzi, organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Jedną z nich jest elektryczna hulajnoga – wygodny i ekologiczny środek transportu, zwłaszcza w mieście. Do wygrania są także ekspres do kawy oraz oczyszczacz i jonizator powietrza.Gdynia, już od wielu lat, znajduje się w czołówce najczystszych miast w Polsce. Wspólne projekty realizowane przez PGE Energia Ciepła, spółkę z Grupy Kapitałowej PGE, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni w ramach kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych”, zachęcają mieszkańców do przyłączania się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.cieplolubni.com.pl.