Co nowego

Blisko pół tysiąca chętnych do rad dzielnic

 W wyborach do rad dzielnic zarejestrowano 452 kandydatów - podała 8 marca Miejska Komisja Wyborcza, fot. Jan Ziarnicki

W wyborach do rad dzielnic zarejestrowano 452 kandydatów - podała 8 marca Miejska Komisja Wyborcza, fot. Jan Ziarnicki

13.03.2019 r.

Mieszkańcy Gdyni poznali kandydatów, którzy 31 marca będą zabiegać o ich głos w wyborach do rad dzielnic. W tym roku pierwszy raz będą wybierane osoby na pięcioletnią kadencję, w czasie której do dyspozycji będą środki w kwocie ponad 60 milionów złotych.

- Rady dzielnic są niezwykle istotnym elementem miasta, przez który mieszkańcy kształtują przestrzeń i rozwój najbliższego otoczenia. Jestem przekonany, że najbliższa kadencja będzie pełna wyzwań i świetnych realizacji – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

W tym roku wybory będą przeprowadzone w 19 z 21 dzielnic, wśród których liczba kandydatów jest większa niż liczba miejsc w radzie. W przypadku Orłowa i Babich Dołów przedstawicielami będą wszyscy zgłoszeni (jest ich 14 i 13), natomiast w przypadku Witomina pierwszy raz mieszkańcy będą wybierać reprezentantów w połączonej dzielnicy. Łącznie zgłosiło się 452 kandydatów.

W najbliższych dniach rozpocznie się kampania informacyjna skierowana do mieszkańców, dot. samych wyborów,  kompetencji i możliwych działań rad dzielnic. Zbliżająca się kadencja, w której z jednej strony dzielnicowi społecznicy będą mieli do dyspozycji rekordowe środki finansowe, będzie również czasem ewolucji bieżących działań. W celu usprawnienia relacji między radnymi a Urzędem Miasta powstało biuro ds. dzielnic.

- Nowopowstałe biuro ds. dzielnic zostało włączone do pionu, w którym również znajdują się Wydział Inwestycji, Zarząd Dróg i Zieleni oraz Gdyńskie Centrum Sportu, czyli jednostki realizujące najwięcej działań związanych z radami dzielnic. Wierzę, że będzie to rekordowa kadencja, jeżeli chodzi o nowe realizacje, które będą zmieniać nasze miasto – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Rady dzielnic powstały w latach 90. Wśród zgłoszonych kandydatów mamy coraz więcej osób młodych, co można ocenić jako wymianę pokoleniową.

- Obserwujemy coraz większe zainteresowanie działaniami społecznymi wśród osób młodych. To trend, który bardzo cieszy, ale co warte podkreślenia jest wypadkową wielu działań. Ilość sposobów wpływania na nasze najbliższe otoczenie rośnie i każdy może znaleźć swoje pole do aktywności. Cieszy nas, że wiele osób wybiera rady dzielnic – mówi Jakub Ubych, pełnomocnik prezydenta Gdyni ds. dzielnic.

W najbliższych dniach rozpocznie się dystrybucja materiałów informacyjnych, które będą zawierały m.in. lokalizacje obwodowych komisji wyborczych, ponieważ ich liczba jest mniejsza, jak w przypadku wyborów samorządowych.

Poniżej prezentujemy spot, w którym Krzysztof Jankowski, dyrektor ZSP nr 3 w Gdyni, Antoni Łukasiewicz, dyrektor sportowy Arki Gdynia, Agnieszka Bibrzycka, była koszykarka Lotosu Gdynia i San Antonio Silverstars, Mieczysław Fidala, były radny dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo, Monika Tran Van, instruktorka zumby i fitness oraz Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni zachęcają do udziału w zbliżających się wyborach do rad dzielnic.



Przypomnijmy, wybory odbędą się w niedzielę, 31 marca. Głosy można oddawać w siedzibach obwodowych komisji wyborczych, w godz. 8.00 – 20.00. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument umożliwiający stwierdzenie tożsamości. Szczegółowe informacje na temat zasad i trybu przeprowadzania wyborów można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej, jak również w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Gdyni pod nr tel. 58 66 88 600 lub 58 66 88 611 oraz pod adresem e-mail: wydz.organizacyjny@gdynia.pl.

Lista zarejestrowanych kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze

DZIELNICA BABIE DOŁY – OKRĘG WYBORCZY NR 1 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. CHLEBEK Jan Antoni, 67 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CHWIAŁKOWSKI Marcin Jan, 34 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. GAWIŃSKI Leszek Andrzej, 55 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. GŁOWACKA Urszula, 34 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. GMYREK Adam Waldemar, 47 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. GOLIS Barbara, 65 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. HERMANOWSKI Michał, 38 lat
  8. KOTULSKI Piotr Paweł, 26 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. KOZŁOWSKA Stanisława Jadwiga, 51 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. NOWAK Waldemar Paweł, 74 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. SOBCZYŃSKI Grzegorz Krystian, 68 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. TRZEBIŃSKI Sylwester Krzysztof, 40 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. WOŁOWSKI Radosław Tomasz, 40 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA OKSYWIE – OKRĘG WYBORCZY NR 2 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. ANDRASZAK Adam Marek, 41 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CHRABĄSZCZ Kazimierz Józef, 67 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. FRONC Ryszard, 67 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. GAŁUSZKA Piotr Stanisław, 57 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. JANAS Wiktoria, 36 lat
  6. KĘDZIA Piotr, 42 lata
  7. KOLERA Mateusz, 22 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. KOLERA Paweł Piotr, 27 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. KULCZYK Jerzy, 66 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. MAJDZIŃSKA Joanna, 40 lat
  11. MATCZAK Anna Wanda, 34 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. MUDZA Krzysztof Piotr, 65 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. PĘKSYK Andrzej Dariusz, 54 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. POGOŃSKI Jarosław Zbigniew, 53 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. POPIEL Monika Ewa , 39 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. PUCKOWSKA Barbara Irena, 61 lat, popierana przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  17. STOLIŃSKA Arleta Alicja, 53 lata , popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  18. ZAORSKI Czesław, 75 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  19. ZIELIŃSKI Zdzisław Antoni, 53 lata

DZIELNICA OBŁUŻE – OKRĘG WYBORCZY NR 3 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BASTIAN Gerard Jan, 78 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. BETKA Wanda Łucja, 64 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. CHMIELEWSKI Krzysztof Maria, 32 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. CZECHOLIŃSKA Bożena Maria, 66 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. CZERAN Anna Bożena, 53 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. DAWIDOWSKI Karol Augustyn, 71 lat
  7. DROBIŃSKA Teresa Joanna, 74 lata
  8. GUMIŃSKI Jan, 69 lat
  9. KIREJCZYK Tomasz Mieczysław, 40 lat
  10. KUKLA Wojciech Mikołaj, 22 lata
  11. LIPIŃSKI Wojciech, 72 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. MATUSZCZAK Barbara, 54 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. MERCHEL Alicja Barbara, 67 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. PEPLIŃSKI Marian Antoni, 66 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. POŁEĆ Izabela Maria, 35 lat
  16. PRZYBYSZEWSKI Mariusz, 48 lat, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  17. RUSZCZYC Jolanta Wanda, 62 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. SAJCHTA Grażyna Krystyna, 68 lat
  19. WARMOWSKI Radosław, 38 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  20. WOLSKI Marian Wiesław, 68 lat

DZIELNICA POGÓRZE – OKRĘG WYBORCZY NR 4 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BARLIKOWSKI Krystyn Juliusz, 63 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CHMIELEWSKI Damian Krystian, 20 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  3. CHOJNACKA Agnieszka, 34 lata, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  4. GAWROŃSKA-MILCZAREK Anna Elżbieta, 35 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. GORBACZ Andrzej , 65 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  6. KAŁUŻYŃSKA-WŁOCH Katarzyna, 46 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. KOY Anna, 44 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. KRÓLCZYK Tadeusz, 67 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. KUBISZYN Irena Urszula, 65 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. LAPRUS Dominika, 38 lat
  11. LEWANDOWSKI Norbert, 44 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. MAKOWSKI Marek, 46 lat
  13. MENDYKA Gerard, 44 lata
  14. MRÓZ Bożena Danuta, 58 lat
  15. PIETRZAK Sylwester Jerzy, 49 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚ
  16. PIONKE Krzysztof Artur, 48 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. PSTRĄGOWSKA Agnieszka Wioletta, 39 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. SAWICKI Dariusz Jan, 35 lat
  19. SĘDOR Kacper, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  20. STERNICZUK Antoni Zygmunt, 66 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  21. SZOT Tadeusz, 67 lat
  22. WALKIEWICZ Romuald Wojciech, 66 lat
  23. WESOŁOWSKA Karolina, 23 lata, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA R
  24. WOJEWODA Andrzej Józef, 62 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  25. WYCHNOWSKA Iwona Maria, 49 la
  26. ZIĘBA Anna Magdalena, 43 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA CISOWA – OKRĘG WYBORCZY NR 5 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. CAŁA Joanna Magdalena, 38 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CICHOWSKI Łukasz Franciszek, 34 lata, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  3. CZACHAROWSKI Piotr, 23 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. DOMACHOWSKI Szymon Kazimierz, 25 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. DOWGAN Grzegorz Andrzej, 39 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  6. DZIAMBOR Artur Erwin, 37 lat
  7. FRELICH Małgorzata Iwona, 44 lata, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  8. KORYCKI Paweł Bernard, 43 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. MALAREWICZ Grażyna Katarzyna, 56 lat, popierana przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  10. MALINOWSKA Aldona, 45 lat
  11. PACZKOWSKA Weronika, 78 lat
  12. POKRYFKA Paweł Przemysław, 20 lat
  13. PROTASIUK Katarzyna Alicja, 39 lat
  14. RAWICKI Marcin Tomasz, 42 lata, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  15. STOLC Paweł Mariusz, 21 lat
  16. SYNAKOWSKI Patryk Adrian, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. TAFELSKI Arkadiusz Zdzisław, 36 lat
  18. TARANTA-PELC Natalia, 33 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  19. TRANCYGIER Robert, 36 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  20. WYSOCKI Kamil, 22 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA CHYLONIA – OKRĘG WYBORCZY NR 6 OBEJMUJĄCY 21 MANDATÓW

  1. BIESZKE Mateusz Adam, 26 lat
  2. BISTROŃ Robert Jakub, 27 lat
  3. BOROWSKI Rafał Waldemar, 22 lata
  4. CIECIERSKI Ireneusz, 56 lat
  5. DĄBKOWSKI Marek Artur, 58 lat
  6. GIERSZEWSKA Urszula Lidia, 71 lat, popierana przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  7. JOŃCZYK Andrzej Stanisław, 51 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. KACZMARCZYK Edward Stefan, 75 lat
  9. KOBIEROWSKI Andrzej Janusz, 61 lat
  10. KOSIOREK Łukasz Stanisław, 32 lata
  11. KOŻUCHOWSKI Tomasz Grzegorz, 48 lat
  12. KULASZEWICZ Kordian Franciszek, 34 lata
  13. KUŚMIERZ Agata Martyna, 24 lata
  14. KUŹMIN Aleksander Rafał, 52 lata
  15. KWESTOROWSKI Michał Jakub, 23 lata
  16. LIS Krzysztof, 40 lat
  17. ŁOŃCZUK Barbara Helena, 63 lata
  18. MIŁEK Marcin Krzysztof, 26 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  19. OSSOWSKI Krzysztof Józef, 38 lat
  20. RICHERT Marek, 37 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  21. ROJEK Piotr, 53 lata
  22. SARAPUK Kamil, 18 lat
  23. SKŁODOWSKI Stanisław, 81 lat
  24. SPYCHALSKI Piotr Aleksander, 26 lat
  25. SZYMAŃSKI Radosław Grzegorz, 50 lat, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  26. TISZER Rafał Kazimierz, 41 lat
  27. WILCHOWSKI Józef, 71 lat
  28. WRÓBEL Elżbieta Weronika, 81 lat

DZIELNICA PUSTKI CISOWSKIE-DEMPTOWO – OKRĘG WYBORCZY NR 7 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BARANOWSKA Magdalena Antonina, 33 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. BŁAŻUK Jarosław Józef, 39 lat
  3. BONIUSZKO Marek, 46 lat
  4. BRODA Iwona, 58 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. BRZOZOWSKI Krzysztof Przemysław, 43 lata
  6. BURGHARDT Krzysztof, 19 lat
  7. CHELIŃSKI Stanisław, 73 lata
  8. CICHOCKI Zdzisław Franciszek, 68 lat
  9. DASZKE Elżbieta Grażyna, 52 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. DATA-ZŁOCH Katarzyna Marta, 45 lat,
  11. DOMBROWSKA Maria Łucja, 70 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. DZIUBEK Tomasz Zbigniew, 52 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. FRĄCZYK Michał Paweł, 39 lat
  14. GRZYWNA Bogumiła, 59 lat
  15. GUŹDZIK Zofia, 69 lat
  16. KAMIŃSKA Anna Krystyna, 67 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. KLACZYŃSKI Marek Piotr, 64 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. KLUCZEWSKI Ryszard Stanisław, 69 lat
  19. KOPYTO Maciej Kamil, 18 lat, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  20. KOWALIK Urszula, 67 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  21. KUREK Rafał, 39 lat
  22. KUŻAJCZYK Zdzisław Tadeusz, 79 lat
  23. LICOW Antoni Stefan, 67 lat
  24. ŁUCIÓW Maria Teresa, 68 lat
  25. OKUNIEWSKI Bogdan Jan, 65 lat
  26. OWCZARZ Wojciech Paweł, 28 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  27. RAK Monika Maria, 36 lat
  28. ROGAŁA Emilia Małgorzata, 40 lat
  29. SZELUGA-ROMAŃSKA Marta, 38 lat
  30. SZMYTKIEWICZ Piotr Marek, 37 lat
  31. ZIENTARA Aleksandra Katarzyna, 31 lat
  32. ŻUREK Karol Wiktor, 40 lat

DZIELNICA LESZCZYNKI – OKRĘG WYBORCZY NR 8 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. ADAMOWSKA Marzena, 36 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. ARCISZEWSKA Jolanta, 44 lata, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  3. BEŃ Artur Sławomir, 40 lat, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  4. BIESZK Krystyna Janina, 61 lat
  5. BOHN Anna Krystyna, 50 lat
  6. DRAPALUK Ireneusz Stefan, 61 lat
  7. GĄSIOREK Grażyna Maria, 63 lata
  8. JANKI Teodozja Gertruda, 75 lat
  9. KACZMAROWSKA-MAJEWSKA Krystyna, 81 lat
  10. KUCHARZAK-MIERZEJEWSKA Ewelina Janina, 45 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. MORDAKO Bartłomiej Dominik, 25 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. MOSKOT Krzysztof Daniel, 38 lat
  13. MUSIAŁ Paweł Piotr, 39 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. NIEŻORAWSKI Robert, 47 lat, popierany przez: NASZE LESZCZYNKI
  15. NOWAK Edwin Karol, 67 lat, popierany przez: NASZE LESZCZYNK
  16. NOWICKI Roman Augustyn, 61 lat, popierany przez: NASZE LESZCZYNKI
  17. PASZAK Roman Norbert, 40 lat, popierany przez: NASZE LESZCZYNKI
  18. PIETRZAK Tomasz Robert, 44 lata
  19. STELMASZCZYK Rafał Wojciech, 43 lata
  20. STRZAŁKOWSKI Łukasz Krzysztof, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  21. SULEWSKI Michał, 44 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  22. ZAWADZKA Ewa Joanna, 22 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA GRABÓWEK – OKRĘG WYBORCZY NR 9 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BŁEŃSKA Magdalena Aleksandra, 34 lata
  2. CELUCH Henryk Jan, 67 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. CHABIERSKA Maja Dominika, 37 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. CWEN Katarzyna Maria, 47 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. GÓRALSKA Beata Magdalena, 51 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. GREGOR Zofia, 60 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. HALLMANN Anna Małgorzata, 43 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. HOFFMANN Ewa Sylwia, 64 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. HOŁOMEJ Aleksandra Ewa, 44 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. HYBIAK Mariusz Michał, 34 lata, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  11. KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKA Natalia, 27 lat
  12. LATOCHA Barbara Maria, 63 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. LUBERA Edward Leszek, 74 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. ŁUB Michał Alan, 22 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. MAŁKIEWICZ Ewa Maria, 56 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. PĘCZKOWSKA Krystyna Marzena, 54 lata
  17. PROCHNA Aleksandra, 34 lata
  18. RASZKA Halina, 64 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  19. SNADNY Bogdan Wacław, 61 lat, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  20. SZAFRAŃSKI Michał Marek, 32 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  21. ŚRAMSKA-PIĄTEK Aneta Grażyna, 45 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  22. WYKA Barbara Zdzisława, 66 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  23. ZIELIŃSKI Krzysztof Sylwester, 64 lata

DZIELNICA DZIAŁKI LEŚNE – OKRĘG WYBORCZY NR 10 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. ANIELSKA Katarzyna Anna, 36 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. DYGASZEWICZ Ewa Agnieszka , 39 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. FILAR Paweł Jerzy, 43 lata
  4. GOŹDZIEWICZ Piotr, 31 lat
  5. GURSKA Elżbieta Teresa, 61 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. HAMERSKA Aleksandra Agnieszka, 36 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. JANKOWSKI Wojciech Piotr, 49 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. KALKA Piotr Adam, 41 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. KARMOLIŃSKA Barbara Jadwiga, 25 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. KARMOLIŃSKI Maciej Krzysztof, 55 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. NAPP Maria Czesława, 61 lat
  12. NOWAKOWSKA Sławomira, 55 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. PIEŃKOWSKA Gabriela, 68 lat
  14. RUTKA Jan Grzegorz, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. RUTKOWSKI Michał Marcin, 41 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. ZIÓŁKOWSKI Zygmunt, 74 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE – OKRĘG WYBORCZY NR 11 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. FILIPOWICZ Paulina Anna, 35 lat
  2. GRABOWSKI Bartosz Wojciech, 34 lata
  3. GRABOWSKI Paweł, 29 lat
  4. GRALA Roman Paweł, 42 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. JASIŃSKI Jacek, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. KARECKA Dorota Maria, 41 lat
  7. MIKULSKI Marcin, 34 lata
  8. MITROS-SUCHORZEWSKA Jolanta, 57 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. MORDZON Adam Michał, 34 lata
  10. MYSZKA Katarzyna Dorota, 56 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. NEUBERT Kamil Krzysztof, 21 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. PIERNIKARCZYK Mateusz Mikołaj, 23 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. PIESIEWICZ Łukasz Jerzy, 38 lat
  14. RACZYŃSKA Elżbieta Jadwiga, 53 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. ROMANOWSKI Miłosz Jerzy , 33 lata
  16. ROTER-KOBZDAJ Marcin Paweł, 31 lat
  17. RYŃ Jacek Tadeusz, 32 lata
  18. RYŃSKI Andrzej Stanisław, 52 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  19. SŁAWIŃSKI Jan Maciej, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  20. SZATYBEŁKO Michał Stanisław, 44 lata
  21. SZERLE Jędrzej Maciej, 31 lat
  22. TUTKOWSKI Paweł Piotr, 32 lata
  23. VILLAIN Magdalena Iwona, 50 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  24. WOJDYŁA Anna Maria, 49 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  25. ZALEWSKA Urszula Maria, 63 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA KAMIENNA GÓRA – OKRĘG WYBORCZY NR 12 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. CZAJKO Joanna Ewa, 43 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CZWAL Cezary, 23 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. GŁOWACKI Cezary Tadeusz, 34 lata, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  4. JANUSZ Edward Józef, 78 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. KAMIŃSKI Zbigniew Mieczysław, 45 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. KRAKOWSKI Jan Konrad, 24 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. KUBICKI Ryszard Janusz, 71 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. KURECKI Tadeusz Maksymilian, 63 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. MAGIEŁKA Paulina Sonia, 30 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. MARZEC Łucja Maria, 73 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. NOWOSIELSKA Izabela, 61 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. POLTROK Piotr Józef, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. PRISS Anna Maria, 74 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. PUPEL Michał, 31 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. SĄGIN Paweł Andrzej, 55 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. SZUCKA Weronika, 32 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. SZULIST Karolina Katarzyna, 32 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. WEJMAN-BEJMAN Danuta Kalina, 41 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA WZGÓRZE ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA – OKRĘG WYBORCZY NR 13 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BABIJCZUK Mirella Cecchina, 61 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. BARSZCZEWSKI Przemysław, 28 lat
  3. BELA Józef, 70 lat
  4. BENSCH Małgorzata, 61 lat
  5. BIELEC Joanna Karolina, 43 lata, popierana przez: WSZYSTKO DLA GDYNI
  6. BORKOWSKA-SZULC Anna Katarzyna, 45 lat, popierana przez: WSZYSTKO DLA GDYNI
  7. BRAUN Agata Elżbieta, 30 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. BUDZIŁOWICZ Andrzej, 40 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. BUJAK Małgorzata Waleria, 24 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. BUJAK Piotr Krzysztof, 57 lat
  11. DOLATA Jerzy, 64 lata
  12. GÓRSKI Witold Edward, 71 lata
  13. JUSZCZYK Rafał Szczepan, 39 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. KOLLAR Ewa Beata, 46 lat, popierana przez: WSZYSTKO DLA GDYNI
  15. KOWALSKI Marek, 65 lat
  16. LICA Joanna, 39 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. MAJSTEREK Marcin Marian, 44 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. MRÓZ Jarosław Andrzej, 46 lat
  19. OGRODNIK Wojciech, 47 lat, popierany przez: WSZYSTKO DLA GDYNI
  20. PASIERBSKA Helena Jeanetta, 64 lata
  21. SOKOŁOWSKA Małgorzata, 39 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  22. SZYMAŃSKI Tomasz Piotr, 49 lat
  23. WALCZAK Lucyna, 57 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  24. WAWRZYNIAK Paweł, 41 lat, popierany przez: WSZYSTKO DLA GDYNI
  25. WILCZYŃSKI Pablo, 53 lata, popierany przez: WSZYSTKO DLA GDYNI
  26. ZASTAWNA Beata Małgorzata, 49 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  27. ŻELEWSKI Rajmund Julian, 72 lata

DZIELNICA REDŁOWO – OKRĘG WYBORCZY NR 14 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. ANDRZEJEWSKA Aleksandra Daria, 30 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. AUGUSTYNOWICZ Janusz Marcin, 38 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  3. CIEŚLICKI Adam Jan, 35 lat
  4. DELMACZYŃSKA Krystyna, 79 lat, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  5. FURKAL Jakub Janusz, 39 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. GAWINEK Karol Adam, 34 lata
  7. KALWASIŃSKI Norbert, 81 lat
  8. KARPOWICZ Maciej Jakub, 33 lata, popierany przez: STOWARZYSZENIE „ROWEROWA GDYNIA”
  9. KRAMIN Larysa Klaudia, 43 lata
  10. MAKOWSKA Elżbieta Genowefa, 66 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. MAŚLAK Radosław Piotr, 51 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. PASIEKA Joanna Mieczysława, 45 lat
  13. PASIKOWSKA Mirella Zofia, 43 lata
  14. PODSIADŁY Tomasz Zdzisław, 41 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. STOPA Wiesława Ewa, 57 lat
  16. WALCZYKOWSKI Włodzimierz Jerzy, 71 lata

DZIELNICA ORŁOWO – OKRĘG WYBORCZY NR 15 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. Baczul Grzegorz Zbigniew, 52 lata
  2. Baldis-Kopeć Alicja, 49 lat
  3. Beger Maciej, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. Biernacik Dawid Michał, 35 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. Brunka Wojciech Paweł, 19 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. Czajkowski Piotr Andrzej, 56 lat
  7. Czentorycka Ewa Jadwiga, 49 lat, popierana przez: STOWARZYSZENIE NASZE ORŁOWO
  8. Dunst Dorota Katarzyna, 55 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. Górski Andrzej Stanisław, 58 lat, popierany przez: STOWARZYSZENIE NASZE ORŁOWO
  10. Mróz-Lisowska Danuta Adela, 65 lat
  11. Nowak Szymon Edward, 19 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. Szwedko Elżbieta Beata, 52 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. Wiszniowski Henryk Antoni, 78 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. Zeidler Dariusz, 36 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA MAŁY KACK – OKRĘG WYBORCZY NR 16 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BIGOTT Sławomir Adam, 49 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CZARNOWSKA-KULESZA Wanda, 42 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. CZYŻEWSKA Beata Zofia, 63 lata
  4. DOSZ Krzysztof Tomasz, 39 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. GRABARCZYK Jan Kazimierz, 24 lata
  6. HERMANN Marek Herbert, 53 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. JARECKA-ŚWIECA Klaudia Maria, 31 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. JĘDRZEJEWSKI Krzysztof Mirosław, 58 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. KAMIŃSKI Artur, 44 lata
  10. KARPISIAK Aleksandra Łucja, 68 lat
  11. KARPISIAK Wiesław Andrzej, 70 lat
  12. KOMOROWSKA Natalia Barbara, 34 lata
  13. KORZEKWA Jakub Wiesław, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. KRĘCICKI Tomasz Janusz, 58 lat
  15. OWERKO Wojciech Janusz, 19 lat
  16. PAŁGAN Maria Halina, 67 lat
  17. PAWLIK Paweł Piotr, 50 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. PIŃCZUK-BÓŁKOWSKA Anna, 29 lat
  19. PISKULSKI Paweł Grzegorz, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  20. POPIOŁKIEWICZ Adam Ryszard, 32 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  21. ROJEK Jarosław Marek, 34 lata
  22. STEINBORN Samuel Tomasz, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  23. STRENG Elżbieta, 64 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  24. SZYMAŃSKA-BŁASZCZYK Grażyna Maria, 62 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  25. ZIELIŃSKA Anna Barbara, 32 lata, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  26. ZIEMIAN Marek Piotr, 21 lat
  27. ZYGUŁA Jarosław Marian, 59 lat
  28. ŻOŁNOWSKI Jacek Dariusz, 55 lat

DZIELNICA WIELKI KACK – OKRĘG WYBORCZY NR 17 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BARAN Grzegorz Michał, 36 lat
  2. GROTH Monika, 33 lata, popierana przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  3. GRZYBOWSKI Bogdan Marian, 65 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  4. JÓŹWIAK Maciej Maksymilian, 35 lat, popierany przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  5. JÓŹWIAK-BOSY Aleksandra Agnieszka, 35 lat, popierana przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  6. KAMIŃSKI Tomasz, 45 lat, popierany przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  7. KARBOWSKA Teresa Danuta, 56 lat, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  8. KORBEŃ Aleksandra, 34 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. KOSMECKI Michał, 35 lat, popierany przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  10. KRZYŻANOWSKI Karol Jerzy, 29 lat, popierany przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  11. KURSKI Paweł Tadeusz, 29 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. LABUDDA Jan Augustyn, 65 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. LEWANDOWSKA Agata Joanna, 36 lat, popierana przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  14. LEWANDOWSKI Kajetan Maciej, 35 lat, popierany przez: INICJATYWA WIELKI KACK
  15. MUSZYŃSKI Andrzej, 38 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. PAJĄK Mariusz, 61 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  17. PIWNICKI Krzysztof, 48 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. RODAK Marek, 52 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  19. SZPAJER Piotr Michał, 46 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  20. TYBORSKI Marcin, 33 lata

DZIELNICA DĄBROWA – OKRĘG WYBORCZY NR 18 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. ANISOWICZ Norbert, 20 lat
  2. BRZESKA-CUPISZ Anna Stanisława, 43 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. CZAPLEWSKA Gabriela Emilia, 57 lat, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  4. DĄBROWSKA Anna Maria, 25 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. DE ZIEMBLICE BOGUSZ Mieczysław, 71 lat
  6. GAWIŃSKI Tomasz Władysław, 59 lat
  7. GRUBE Bartosz Damian, 32 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. GUBAŁA Marzena Elżbieta, 52 lata
  9. JAWOSZEK Mikołaj, 21 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. JUŁKOWSKI Łukasz Marek, 36 lat
  11. KARCZ Joanna Barbara, 45 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. KRAKOWSKI Józef Stanisław, 70 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. KATULSKA Barbara Irena, 58 lat
  14. KOSTRO Anna, 73 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. MAJEWSKI Marek Stanisław, 53 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. NEUFELD Anna, 39 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. PAŁUBICKI Karol Marcin, 34 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. PETLIC-NAZIM Ewa, 44 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  19. PIOTROWSKA Irena Grażyna, 62 lata, popierana przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  20. PORZYCZ Agata, 59 lat
  21. PUPKA-LIPIŃSKA Monika, 30 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  22. SPIGARSKA Ingrid Maria, 57 lat
  23. TRAFALSKI Krzysztof, 48 lat
  24. WASIELEWSKI Roman Jerzy, 64 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  25. WASILEWSKI Wojciech Maciej, 31 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  26. WOJCIECHOWSKI Filip Gustaw, 23 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA KARWINY – OKRĘG WYBORCZY NR 19 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BOREK Piotr Eugeniusz, 37 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. CZAJA Sylwia Anna, 32 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. DZIERŻAK Przemysław Adam, 36 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. HOEFT Stefania, 71 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. JANUSZEWSKI Sławomir Adrian, 48 lat
  6. JAROS Szymon Filip, 39 lat
  7. LEWANDOWSKI Krzysztof Jan, 30 lat
  8. LISEK Jadwiga, 35 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. MIKOŁAJCZYK Damian, 28 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. NEUBAUER Henryka Teresa, 71 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. POSADNA Ilona Stefania, 61 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. PYSZ Jadwiga, 70 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. SIERANT Adam Maciej, 42 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. SKURAT Adam, 41 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. SZEFLER Jakub, 24 lata, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  16. TWAROWSKA Dorota Anna, 48 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. WERESZCZYŃSKA Małgorzata, 55 lat
  18. ZELEZ-RICHERT Zofia Joanna, 38 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA WITOMINO – OKRĘG WYBORCZY NR 20 OBEJMUJĄCY 21 MANDATÓW

  1. CAŁUS Andrzej, 41 lat
  2. DRĄŻKOWSKA Elżbieta Ewa, 68 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. GĄSKA Jan, 73 lata
  4. HEIMRATH Helena, 82 lata
  5. KLAWIKOWSKA Agnieszka Magdalena, 44 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. KMIECIAK Wiesława Henryka, 70 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. KOZŁOWSKI Jerzy, 62 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. KUR Daniel Robert, 33 lata
  9. KWIATKOWSKA Marzena Anna, 46 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. MAJEWSKI Andrzej Arkadiusz, 42 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. MORĄG Krzysztof Marek, 41 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  12. NOWICKA Katarzyna Anna, 45 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  13. OLSZEWSKI Mirosław Jan, 62 lata
  14. OŁOWNIA Joanna Małgorzata, 40 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  15. OSIŃSKI Adam Roman, 62 lata
  16. PENKOWSKI Kacper Norbert, 20 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  17. PLATA Artur Ireneusz, 51 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  18. POLASZK Wanda, 61 lat
  19. PÓŁGĘSEK Leonarda Helena, 71 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  20. PROROK Jolanta Barbara, 61 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  21. RZEPECKI Henryk Roman, 70 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  22. STEMPNIEWICZ Olantyna Władysława, 69 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  23. SZIR Marek, 62 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  24. WOSZCZYNA-DALEK Magdalena Marta, 42 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ

DZIELNICA CHWARZNO-WICZLINO – OKRĘG WYBORCZY NR 21 OBEJMUJĄCY 15 MANDATÓW

  1. BIAŁOSKÓRSKA Małgorzata Bogumiła, 44 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  2. GAŃCZAK Sebastian Waldemar, 26 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  3. KASS Dagmara Ewa, 40 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  4. KOĆWIN Monika, 29 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  5. KOLATOWSKA Wiesława Bernadeta, 44 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  6. KOZŁOWSKI Łukasz Adam, 29 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  7. KWIATKOWSKI Marcin Grzegorz, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  8. NIKODEM Agata Beata, 42 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  9. PIEPRZOWSKA Helena Irena, 53 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  10. POZAŃSKA Grażyna Ewa, 63 lata, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  11. RADZIMIŃSKI Sławomir Henryk, 51 lat, popierany przez: PLATFORMA OBYWATELSKA RP
  12. ROBAKOWSKI Mieczysław, 61 lat, popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  13. ROTTA-KLAJNERT Edyta Krystyna, 38 lat, popierana przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  14. SIEWERT Irena, 71 lat, popierana przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  15. WOLSZON Łukasz Mateusz, 33 lata, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ
  16. ŻEGLARSKA Joanna Alicja , 36 lat
  17. ŻYWNA Marcin, 36 lat, popierany przez: SAMORZĄDNOŚĆ