Co nowego

Zagrają dla Turcji i Syrii

Grafika promująca koncert „3city4Turkiye” // materiały prasowe

Grafika promująca koncert „3city4Turkiye” // materiały prasowe

Młodzi artyści z całej Polski połączą siły w szczytnym celu. Zagrają koncert charytatywny na rzecz osób poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Wydarzenie „3city4Turkiye” odbędzie się w czwartek, 23 marca o godz. 18.00 w klubie muzycznym „Nowy Harem”.


Na początku lutego południową Turcję i północną Syrię nawiedziło trzęsienie ziemi. Była to jedna z największych katastrof naturalnych ostatnich lat. W jej wyniku zginęło ponad 52 tys. osób, a wiele straciło dach nad głową.

Młodzi artyści postanowili wesprzeć ludzi dotkniętych przez kataklizm. Muzycy z Trójmiasta i nie tylko zagrają charytatywny koncert. Cały dochód z biletów zostanie przeznaczony na jedną ze zbiórek pomocowych na rzecz poszkodowanych wskutek trzęsienia ziemi.

Koncert „3city4Turkiye” rozpocznie się w czwartek, 23 marca o godz. 18.00 w klubie „Nowy Harem” (ul. 3 Maja 28). Artyści zabiorą publiczność w muzyczną podróż. Ze sceny popłyną: rock, indie pop, rap, trap, hip-hop czy house.

Wystąpią m.in. Es&Ex, gnieźnieńska grupa Kolektyw Fala, gdyński raper Mac Sch, poznański twórca Michael Haze, gdyński zespół Kontrast, duet Sparrow & Ajzeja z Gdańska, ToBeWere – raper z Gdyni, Yacob czy artyści ze studia YAYO.

Bilety można nabyć w klubie „Nowy Harem” – płatność tylko gotówką. Ceny wejściówek: 30 zł (pierwsza pula), 40 zł oraz 50 zł.

Szczegóły są dostępne w wydarzeniu na Facebooku.

  • ikonaOpublikowano: 16.03.2023 14:32
  • ikona

    Autor: Magdalena Czernek (m.czernek@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 16.03.2023 14:57
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze