Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta - ważne informacje i numery telefonów
Co nowego

Zaprojektuj plakat dla festiwalu R@port

Plakaty promujące poprzednie edycje festiwalu R@port // materiały prasowe

Plakaty promujące poprzednie edycje festiwalu R@port // materiały prasowe

06.02.2019 r.

Jesteś grafikiem, zajmujesz się projektowaniem reklamowym lub po prostu masz kreatywne pomysły? To zadanie dla Ciebie! Teatr Miejski w Gdyni ogłosił konkurs na plakat firmujący Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@port. Liczy się estetyka, czytelność i siła marketingowa. Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 złotych, a jego praca będzie promować najbliższą 14. edycję festiwalu. Zgłoszenia można przesyłać do 14 marca.
 
To już 5. edycja konkursu. Ma on charakter otwarty. Jest skierowany głównie do grafików, projektantów, plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym, ale udział w nim może wziąć każdy zainteresowany.
 
Projekt graficzny plakatu powinien zawierać logotypy: Teatru Miejskiego, miasta Gdyni i festiwalu oraz datę i nazwę imprezy: 14. Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port 19 - 26 maja 2019. Każdy z uczestników może przesłać tylko jedną pracę. Dodatkowo w konkursie mogą brać udział jedynie te projekty, które nie były zgłaszane do innych konkursów.
 
Prace muszą być przygotowane w formie plików JPG o rozdzielczości 300 dpi i wielkości nie większej niż 5 MB. Plik powinien mieć wymiary 841x594 mm (format pionowy lub poziomy).

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać stworzony projekt na adres: konkurs@teatrgombrowicza.art.pl. W tytule maila trzeba wpisać: Konkurs na plakat – R@Port. Natomiast w treści wiadomości podać imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy autora. Prace można zgłaszać do 14 marca włącznie.
 
Przesłane propozycje będą analizowane przez Komisję Konkursową, w której skład wejdą organizatorzy festiwalu. Oceni ona jakość estetyczną pracy, a także jej zawartość merytoryczną, czytelność i siłę marketingową.
 
Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 złotych, zaś jego praca będzie firmować 14. edycję festiwalu.
 
Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie: www.teatrgombrowicza.art.pl.