Co nowego

Zarejestruj się na Forum Przedsiębiorstw

Hol PPNT Gdynia. Grupa osób ogląda drukowane materiały promocyjne leżące na stole. Osoby stoją po obu stronach stołu

Forum Przedsiębiorstw powraca do PPNT Gdynia. Zainteresowani mogą zarejestrować się do udziału w formie stacjonarnej, fot. mat. prasowe Agencji Rozwoju Pomorza (2021)

25.04.2022 r.

Za niespełna miesiąc w Gdyni odbędzie się Forum Przedsiębiorstw. Wydarzenie, które odpowie między innymi na najważniejsze pytania dotyczące zmian w biznesie, przyciągnie do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego postaci, takie jak Tomasz Michniewicz, profesor Jerzy Hausner, Jacek Kotarbiński czy Magdalena Kotlarczyk – szefowa polskiego oddziału Google’a. Trwa rejestracja uczestników.


Wszystko, co ważne dla przedsiębiorców z Pomorza – to krótkie hasło charakteryzuje Forum Przedsiębiorstw 2022, czyli konferencję, która zagości w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia już 25 maja. Chcesz dowiedzieć się więcej o wyzwaniach, które na całym świecie sięgają nie tylko biznesu, ale i całego jego otoczenia? Chcesz poznać najważniejsze zmiany, które wyznaczą nowe kierunki rozwoju?

O biznesie (i nie tylko) w wyjątkowym gronie


Okazją będzie właśnie wydarzenie organizowane w Gdyni przez Agencję Rozwoju Pomorza, znane wcześniej także pod szyldem Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości. To całodniowy program przepełniony rzeczowymi dyskusjami i komentarzami na temat obecnych realiów. Wydarzenie podzielono na dwie sesje główne, sesję networkingową i tematyczne panele dyskusyjne – wśród nich „Nowoczesna i odporna firma”, „Silna branża czasu wolnego” i „Solidarni w rozwoju”.

Wśród prelegentów znajdą się wyjątkowi goście – m.in. Tomek Michniewicz (Radio 357), Janusz Schwertner (Onet.pl), Zuzanna Rudzińska-Bluszcz (ClientEarth), Sylwia Gregorczyk-Abram (Wolne Sądy), profesor Jerzy Hausner (Open Eyes Economy) czy Magdalena Kotlarczyk (polski oddział Google).

- Ogromnie cieszymy się, że rozmowy skupione wokół biznesu wracają do Gdyni, w stacjonarnej formie, czego bardzo brakowało nam przez ostatnie dwa lata pod znakiem zdalnej komunikacji i hybrydowych formuł. Gdynia, co zawsze podkreślamy, jest miastem biznesu i to tutaj warto rozmawiać, dyskutować oraz wymieniać się doświadczeniami. Tym bardziej w tak zacnym gronie i z lokalnym akcentem, jak w przypadku Forum Przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wydarzeniu, które pomoże w lepszym zrozumieniu realiów dotyczących nie tylko biznesu - mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

Stacjonarnie i na ekranach. Trwa rejestracja


Wszystko odbędzie się w formie stacjonarnej, w budynku gdyńskiego PPNT, ale i również online - aby skorzystać z możliwości poznania opinii i prognoz zaproszonych prelegentów na ekranie komputera i smartfona, wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie organizatorów wydarzenia, Agencji Rozwoju Pomorza. Aktualnie trwa rejestracja.

Rejestracja do udziału w obu formach wydarzenia jest dostępna online na stronie www.forumprzedsiebiorstw.pl.

Forum Przedsiębiorstw 2022 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza w ramach współfinansowanego ze środków unijnych projektu „Spektrum. Pomorski System Usług Doradczych” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Wydarzenie swoim patronatem honorowym objęli prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.