Co nowego

Zgłoś się do Mini Gdynia OPEN 2020

Zgłoś się do Mini Gdynia OPEN 2020 // mat.prasowy Mini Gdynia OPEN

Zgłoś się do Mini Gdynia OPEN 2020 // mat.prasowy Mini Gdynia OPEN

07.01.2020 r.

Rozpoczęły się zapisy do piątej edycji Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mini Gdynia Open 2020” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury i Laboratorium Innowacji Społecznych. Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 20 lat, lubisz śpiewać solo lub w duecie i nie onieśmiela cię blask estradowych lamp, zgłoś się. Zapisy do 10 lutego. Konkurs odbędzie się w dniach 24-27 lutego roku na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Wydarzenie obejmie pełne 2 dni przesłuchań i warsztatów, w których łącznie weźmie udział prawie 300 dzieci i młodzieży, występujących w pięciu kategoriach wiekowych: do lat 6, 7-10 lat, 11-13 lat, 14-16 lat oraz 17-20 lat.
 
Uczestnicy będą mieli również możliwość wzajemnej integracji, wzięcia udziału w warsztatach muzycznych i artystycznych. Konkurs zakończy koncert galowy zaplanowany na 27 lutego 2020 roku z udziałem wszystkich wyróżnionych przez jury młodych artystów.
 
Festiwal realizowany jest w celu wspierania talentów wokalnych, a także promowania aktywności młodzieżowej. Dyrektorem artystycznym Mini Gdynia OPEN jest muzyk i pedagog Elżbieta Cupiał – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Gdyni. Do współpracy zaproszeni zostali wybitni i cenieni w Polsce jurorzy i goście.
 
Zapisów można dokonywać do 10 lutego na www.mdk.gdynia.pl.