Co nowego

Zgłoś się na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2002/2023 w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Więcej informacji: www.mdk.gdynia.pl/rekrutacja // mat. prasowe

Trwa rekrutacja na zajęcia w MDK // mat. prasowe

11.04.2022 r.

Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni rozpoczął rekrutację na zajęcia w roku szkolnym 2022/2023. Na młodych gdynian czekają wolne miejsca m.in. w działach sportu i sztuki. Prawidłowo wypełnione i podpisane wnioski można składać do 22 kwietnia.

 
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni to publiczna placówka zajęć pozaszkolnych, oferująca szeroki wachlarz pracowni z zakresu kultury, sportu i rekreacji, techniki, muzyki i śpiewu. Może poszczycić się profesjonalnym wyposażeniem sal oraz doświadczoną kadrą nauczycielską przyjaźnie nastawioną do wychowanków. Pracują tu ludzie z pasją i zamiłowaniem.

Gdyński MDK rozpoczął właśnie rekrutację na zajęcia w roku szkolny 2022/2023. Wykaz wolnych miejsc, na które powadzony jest nabór znajdziemy na stronie placówki tutaj.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji? Ze strony internetowej MDK pobrać wniosek i oświadczenia (załączniki nr 4-6), prawidłowo je wypełnić oraz podpisać.

Oryginały wszystkich dokumentów należy złożyć do 22 kwietnia do godz. 19:30 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Grabowo 2:

  • w sekretariacieod poniedziałku do piątku w godz. 8:30-15:30,
  • w recepcjiod poniedziałku do piątku w godz. 15:30-19:30 oraz w soboty w godz. 9:00-13:30.

Uwaga: po upływie wyznaczonego terminu wnioski nie będą przyjmowane. Pod uwagę nie będą również brane dokumenty, które zostały źle wypełnione.

Dokumenty do pobrania:


Więcej informacji na temat rekrutacji można znaleźć na stronie MDK.