Co nowego

„Zimowa olimpiada”. Ferie ze Stena Line

Propozycja na rodzinne ferie ze Stena Line // mat. prasowe

Propozycja na rodzinne ferie ze Stena Line // mat. prasowe

03.01.2022 r.

W ferie warto postawić nie tylko na odpoczynek, ale i nieskrępowaną zabawę. A że trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, przewoźnik promowy Stena Line oferuje rejs o nazwie „Zimowa Olimpiada”. Oprócz licznych niespodzianek dla dzieci na promie czekają też ciekawe propozycje dla dorosłych. Dobra zabawa i relaks podczas ferii na statku – gwarantowane.

 
W rejs „Zimowa Olimpiada” będzie można wypłynąć z Gdyni 25 i 26 lutego. Na statku na najmłodszych będzie czekać mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie gier ruchowych, skoków czy różnego rodzaju biegów. Po wzięciu udziału w każdej konkurencji dziecko otrzyma naklejkę, którą trzeba wkleić do karty zadań. Ci, którzy zbiorą wszystkie naklejki, otrzymają nagrody.
 
Dla małych pasażerów przygotowano niezwykłe konkurencje. Przechodząc przez lodowy labirynt – tajemniczy tor przeszkód z niespodziankami – poprawią swoją kondycję i nabiorą odwagi. Wystartują też w wyścigach reniferów i skokach pingwinków.
 
Kolejne atrakcje to układanki, zabawy taneczne, rzuty oraz warsztaty plastyczne z animatorem. Dzieci wykonają medale, wspólny plakat olimpijski, a także pamiątkowe przypinki, które zabiorą do domu.
 
Na pokładzie nie zabraknie też atrakcji dla dorosłych. Rodzice będą mogli np. zjeść coś dobrego w restauracjach i barach albo zrobić zakupy w tamtejszym sklepie, a wieczorem potańczyć na dyskotece. W ofercie będzie też SPA z sauną i jacuzzi – z widokiem na morze.
 
Na promie (przed dopłynięciem do portu w Karlskronie) warto wyjść na pokład otwarty, skąd można podziwiać morze i wyłaniające się z oddali malownicze szkierowe wysepki.
 


Jaki jest koszt takiego wyjazdu? Przykładowy pakiet dla dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci kosztuje min. 726 zł. Cena obejmuje:
 
● rejs promem;
● czteroosobową kabinę z łazienką (na cały czas trwania rejsu);
● obiad w formie szwedzkiego stołu (z napojami);
● atrakcje dla dzieci;
● atrakcje dla dorosłych.
  
Więcej informacji, szczegółowy cennik oraz system rezerwacji można znaleźć na stronie Stena Line.