Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI. Od 15 stycznia trwa rejestracja na szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie niezbędne informacje związane ze szczepieniami w Gdyni można znaleźć w specjalnie utworzonej zakładce #GDYNIASIĘSZCZEPI.
2014

Fortyfikacje Gdyni i okolic – nowy produkt turystyczny Gdyni. Konferencja prasowa 22 marca 2014 r.

Zapraszamy Państwa serdecznie na konferencję prasową poświęconą prezentacji założeń projektowanej trasy turystycznej i zarazem nowego produktu turystycznego pod nazwą „Fortyfikacje Gdyni i okolic",  połączoną ze zwiedzaniem (schronu T-750 przy ul. Polskiej 5, schronu przeciwlotniczego przy ul. Chrzanowskiego 14 oraz schronu przy Urzędzie Morskim).

Spotykamy się w najbliższą sobotę 22 marca o godz. 11.00 przy Urzędzie Morskim w Gdyni, ul. Chrzanowskiego 10.
Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualne przybycie na miejsce zbiórki, skąd z przewodnikami przejdziemy do trzech kolejnych zabytkowych obiektów militarnych. Właściwą konferencję rozpoczniemy, po spacerze do w.w. fortyfikacji  ok. godz. 11.30 w schronie przy ul. Polskiej 5 (to informacja  dla spóźnialskich nie z własnej winy).

Udział w wydarzeniu wezmą między innymi prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz radny miasta Gdyni Jarosław Kłodziński.

Na wszelki wypadek przypominamy, że w schronach jest zimno. Dlatego mimo wyższych temperatur na zewnątrz prosimy zabrać ze sobą cieplejsze ubrania.

Mapka dojazdu - pobierz


Przy okazji przypominamy, że tego samego dnia, w południe na gdyńskiej plaży (przy zejściu z Polanki Redłowksiej) Klub Morsów Gdynia zakończy sezon zimowych kąpieli.