DLA MIESZKAŃCÓW

Kup karnet do kina dzisiaj, zobacz film później

Kup karnet do kina dzisiaj, zobacz film później // mat.prasowe Gdyńskiego Centrum Filmowego

Kup karnet do kina dzisiaj, zobacz film później // mat.prasowe Gdyńskiego Centrum Filmowego

22.04.2020 r.

Któż nie chciałby już pójść do Gdyńskiego Centrum Filmowego? Znowu poczuć wyjątkowość tego miejsca, usiąść w kinowym fotelu i zrelaksować się oglądając ciekawą projekcję? Po prostu miło spędzić czas i choć na chwilę oderwać się od otaczającej nas rzeczywistości? Jeśli Wy również tęsknicie za Kinem Studyjnym w Gdyńskim Centrum Filmowym możecie już dzisiaj kupić bilety na „lepsze czasy”.

Wznowienie działalności między innymi teatrów i kin w nowym reżimie sanitarnym ma nastąpić w IV etapie odmrażania przez rząd gospodarki. Kiedy to nastąpi uzależnione jest od tego, jak w naszym kraju postępować będzie epidemia koronawirusa.

Jeśli jedną z pierwszych rzeczy, jakie chcecie zrobić po zniesieniu obostrzeń, jest pójście do Kina Studyjnego w Gdyńskim Centrum Filmowym, już dziś możecie kupić bilet online. Co prawda repertuar zostanie podany dopiero po wznowieniu działalności, jednak dokonując zakupu poprawicie sobie nastrój, a jednocześnie pomożecie swojemu ulubionemu kinu przetrwać ten trudny czas.

- Czekamy na powrót do kina! Do spotkań z filmem w czarnej sali. Tęsknimy za spotkaniami z widzami, twórcami filmowymi i gośćmi specjalnymi. Razem z dystrybutorami filmowymi, dla których największą wartość ma prezentacja najlepszych filmów na dużym ekranie, szykujemy plan filmowych premier. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli je zaprezentować – można przeczytać na stronie kina.

Bilety w cenie 15 złotych są dostępne na www.gcf.org.pl w zakładce „Kino Studyjne". Karnety będzie można wymienić na bilet na konkretny seans i wykorzystać po ponownym otwarciu, do końca 2020 roku.
  • Kup karnet do kina dzisiaj, zobacz film później // mat.prasowe Gdyńskiego Centrum Filmowego