Uwaga! Rząd przedłużył obowiązywanie restrykcji związanych z pandemią koronawirusa do 25 kwietnia Uwaga! Rząd przedłużył obowiązywanie restrykcji związanych z pandemią koronawirusa do 25 kwietnia
DLA MIESZKAŃCÓW

Weekend w domu? Weź udział w konkursie

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny "Weekend w domu" // fot. Przemysław Kozłowski

17.04.2020 r.

Przed nami ostatni weekend, w który nie możemy jeszcze wejść do parków i lasu. Pokażcie, że jesteście odpowiedzialni – zostańcie w domach, zróbcie zdjęcie i wyślijcie do nas na konkurs.

Celem naszego mini-konkursu fotograficznego jest promocja odpowiedzialnej postawy gdynian w okresie epidemii koronawirusa, która przejawia się poprzez pozostawanie w domach mimo słonecznej pogody.


Konkurs trwa od umieszczenia w piątek 17 kwietnia postu konkursowego na profilu www.facebook.com/Gdynia do niedzieli, 19 kwietnia do godz. 23.59.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na maila internet@gdynia.pl zdjęcie - Widok z okna w waszych mieszkaniach - zrobione od momentu pojawienia się konkursowego posta na profilu www.facebook.com/Gdynia a godziną 23.59 19 kwietnia 2020. Na konkurs można zgłosić 1 fotografię.

Organizator skontaktuje się z Uczestnikami, którzy spełnili wymagania Regulaminu Konkursu, a których prace zostały wskazane jako najlepsze przez pracowników Referatu Relacji z Mediami UM, celem ustalenia sposobu odbioru nagrody. Jury weźmie pod uwagę walory artystyczne fotografii oraz poczucie humoru, którego w trudnych czasach nie może nam zabraknąć.
Pięć najlepszych fotografii zostanie nagrodzonych gdyńskimi T-shirtami, które od przyszłego tygodnia będzie można nosić już w parkach i lasach.

Na gdyńskim profilu FB informacja o zwycięzcach wraz z publikacją najlepszych fotografii nastąpi najpóźniej we wtorek do godz. 15.00. Prace opublikowane zostaną także na portalu gdynia.pl.

Konkurs fotograficzny "Weekend w domu", fot. Przemysław Kozłowski