Gdynia Energetyczna

Podłącz się do miejskej sieci ciepłowniczej

Rozwój miejskiej sieci ciepłowniczej // fot. mat. prasowe

Rozwój miejskiej sieci ciepłowniczej // fot. mat. prasowe

21.10.2019 r.

W związku z rozwojem miejskiej sieci ciepłowniczej rusza kolejna edycja kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych”. PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni zachęcają mieszkańców Gdyni i gminy Kosakowo do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych już 26 października.
 
To już czwarta wspólna kampania, której celem jest promocja ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej jako ekologicznej, bezpiecznej i komfortowej alternatywy dla innych źródeł ogrzewania. Korzystanie z miejskiej sieci ciepłowniczej to nie tylko sposób na poprawę jakości powietrza w mieście, ale także możliwość podłączenia tzw. ciepłej wody użytkowej czy też gwarancja wygody użytkowania, m.in. z powody swojej niezawodności.

Mieszkańcy dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana zainteresowani zmianą sposobu ogrzewania będą mogli spotkać się z ekspertami w zakresie podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej. Dowiedzą się jak krok po kroku przyłączyć się oraz jakie są aspekty techniczne i finansowe takiej zmiany.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 26 października w godzinach 10.00-14.00 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni przy ul. Mikołaja Kopernika 34 na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

Spotkanie organizowane jest w oparciu o realizowaną rozbudowę sieci ciepłowniczej na obszarze ulic Harcerska-Hallera, Legionów – Wachowiaka oraz Legionów - Kopernika w Gdyni.
  • Rozwój miejskiej sieci ciepłowniczej // fot. mat. prasowe